Kłamstwo w tegorocznym zaproszeniu na kongres.

W tym miejscu można omawiać i weryfikować na podstawie Pisma Świętego nauki Świadków Jehowy
Awatar użytkownika
Datsun

Re: Kłamstwo w tegorocznym zaproszeniu na kongres.

Postautor: Datsun » sob cze 30, 2018 12:17 pm

Posty o tym co oznacza "być w prawdzie" przeniosłem tutaj:
viewtopic.php?f=46&t=1908

Awatar użytkownika
Datsun

Postautor: Datsun » czw lip 19, 2018 4:54 am

korba pisze:
Datsun pisze:Korbo, nie udawaj że nie widziałeś mojego pytania.

Oducz się tego typu sformułowań. Są brzydkie i trącą chamstwem. To już któryś raz wyciskasz coś kolanem.
Jesteśmy wolni czy nie? Mamy prawo po zarejestrowaniu się nie odpowiadać na jakieś kwestie? Musimy bo DATSUN, admin, żąda?
Sorry, ale zapewne niewielu tu wejdzie i będzie pisało, jakem korba...

Pytałem, bo może jako admin chciałbym wiedzieć czy na moim forum jakiś "głosiciel" przypadkiem nie nabija sobie godzinek do raportowania.
Przyjrzyj się lepiej sobie i swoim zachowaniom i nie zarzucaj niezasadnie chamstwa, bo wygląda to niestety na zwykłą obłudę.... :roll:

Awatar użytkownika
Datsun

Postautor: Datsun » czw lip 19, 2018 11:45 am

Przestań ciągle się czepiać i komplikować :lol:

Awatar użytkownika
Datsun

Postautor: Datsun » pt lip 20, 2018 12:31 pm

korba pisze:
Przestań ciągle się czepiać

Teraz żałuję, że podobnie Tobie nie odpisałem, gdy natrętnie pytałeś o raportowanie :roll:

Pytałem, bo jako admin chciałbym wiedzieć czy ktoś nie nabija godzinek, już mówiłem.
Kiedyś na innym forum niejeden świadek znalazł sobie taką chytrowkę. ;)

Awatar użytkownika
Datsun

Postautor: Datsun » pt lip 20, 2018 4:37 pm

korba pisze:
Datsun pisze:Pytałem, bo jako admin chciałbym wiedzieć czy ktoś nie nabija godzinek, już mówiłem.

Nie rozumiem, DLACZEGO chcesz to wiedzieć?
Powiedz szczerze, co z tego, gdy ktoś nabija godzinki? Wywalasz takiego?
Czy nie wtrącasz się jednak za daleko w prywatność?

Wywalić za coś takiego?
Nie, raczej nie...
Bardziej mi chodzi o to, że to raczej nie byłoby uczciwe: "nawracać" odstępców i raportować za to godzinki. ;)

Iskierka

Postautor: Iskierka » sob lip 21, 2018 4:40 pm

Datsun pisze:
korba pisze:
Datsun pisze:Korbo, nie udawaj że nie widziałeś mojego pytania.

Oducz się tego typu sformułowań. Są brzydkie i trącą chamstwem. To już któryś raz wyciskasz coś kolanem.
Jesteśmy wolni czy nie? Mamy prawo po zarejestrowaniu się nie odpowiadać na jakieś kwestie? Musimy bo DATSUN, admin, żąda?
Sorry, ale zapewne niewielu tu wejdzie i będzie pisało, jakem korba...

Pytałem, bo może jako admin chciałbym wiedzieć czy na moim forum jakiś "głosiciel" przypadkiem nie nabija sobie godzinek do raportowania.
Przyjrzyj się lepiej sobie i swoim zachowaniom i nie zarzucaj niezasadnie chamstwa, bo wygląda to niestety na zwykłą obłudę.... :roll:

Datsunie, a czy Ty też zamierzasz raportować takie osoby na swoim forum ;) :D...a poza tym czyżbyś oczekiwał, że ktoś się do tego przyzna? :D

Datsun pisze:
korba pisze:
Przestań ciągle się czepiać

Teraz żałuję, że podobnie Tobie nie odpisałem, gdy natrętnie pytałeś o raportowanie :roll:

Pytałem, bo jako admin chciałbym wiedzieć czy ktoś nie nabija godzinek, już mówiłem.
Kiedyś na innym forum niejeden świadek znalazł sobie taką chytrowkę. ;)

Niektórzy uważają forum za pole ewangelizacyjne, z tym, że co niektórzy SJ mogą raportować to w tzw. godzinach, inni ewangelicznie wierzący - nie robią tego, bo takiej praktyki nie ma.
Pytanie - jakiemu celowi służy chrześcijańskie forum? ........

Awatar użytkownika
Datsun

Postautor: Datsun » sob lip 21, 2018 4:47 pm

Same dobre pytania, Iskierko :)

A odnośnie Korby to nie podejrzewałbym go aby kłamał. ;)

Awatar użytkownika
Datsun

Postautor: Datsun » ndz lip 22, 2018 6:29 am

korba pisze:nie podejrzewałbym, aby Datsun szczerze o to pyta :roll:

Ja nie podejrzewam Ciebie o kłamstwo, a Ty nie podejrzewasz mnie o szczerość. Brawo, Korbo brawo...
Normalnie trollujesz w najczystszej postaci i pomimo moich próśb wciąż gdzie się da wtrącasz chamskie lub złośliwe uwagi. Co ciekawe, nawet wtedy gdy ktoś (jak w tym przypadku) napisze o Tobie coś pozytywnego.
Korbo, Ty naprawdę nie potrafisz inaczej...? :|

Jesteś pewien, że dokładnie tak powinieneś się tutaj lub gdziekolwiek zachowywać?

To też dobre pytania, prawda? :)

Awatar użytkownika
Grzes55555

Postautor: Grzes55555 » pt lip 27, 2018 4:13 pm

Powracając do tematu - w tegorocznym zaproszeniu na kongres również ,,nie zbierają pieniędzy".
Ciekawe czy Świadkowie Jehowy dostosują się do zaproszenia i nic nie wrzucą do skrzynek :lol:

Awatar użytkownika
sabekk

Postautor: sabekk » śr wrz 05, 2018 8:12 pm

Ann78 pisze:Obrażanie adwersarza swiadczy tylko i wyłącznie o słabości i braku argumentów piszącego :)

Oj żebyś się kiedyś nie zdziwiła, bo możne być również apelem o pójcie po rozum.

---//---

Datsun pisze:Wydaje mi się, że "skarbony stacjonarne" jak podała w definicji brat/siostra Agnieszka całkowicie wyjaśniają temat. :)
;)

Nasz kolega Grześ i "brat/siostra Agnieszka" to całkiem niezły duet. Jego to za uszy za podpuszczanie, a ją to tak przez kolanko z dopieszczającym klapsikiem... za stosowanie definicji z prawa o zbiórkach publicznych, którego akurat darowizny na kongresach nie dotyczą, tak jak nie dotyczą owego zaproszenia cytaty przez nią stosowane, o finansowaniu WTS. Normalnie betoniarka... wrzucić co się da, wymieszać i przekonywać, że to wszystko ma związek z tym jednym zdaniem na zaproszeniu. :roll:

Wróć do „Nauki Świadków Jehowy”