Pan Jezus a Imię Jehowa w PNŚ

W tym miejscu można omawiać i weryfikować na podstawie Pisma Świętego nauki Świadków Jehowy
wiaderny

Re: Pan Jezus a Imię Jehowa w PNŚ

Postautor: wiaderny » wt sty 23, 2018 8:24 am

Pstryk Provolone pisze:Piszecie o światowej sławy ekspertach?
To powinniście pisać również o "cielcu kierowniczym", który:
-wtrąca się w sprawy rodzinne (bez skrupułów rozbija rodziny) a to przecież święta instytucja, ustanowiona przez samego stwórcę.
-zabija ludzi, nażucając metody leczenia i często je zmieniając
-a ponadto umywa ręce jak Piłat

To Jehowa nakazuje powstrzymywać się od krwi. Co do zabijania ludzi to popatrz ile ofiar na koncie mają tzw chrześcijańskie kościoły takie jak katolicy, protestanci czy prawosławni. Do dzisiaj mordują się wzajemnie na frontach i to często w imię ich fałszywego Boga czyli Trójcy. Czy to ci nie przeszkadza ?
Dla tych, którzy umierają bo w imię prawa Jehowy powstrzymują się od krwi jest piękna nadzieja na zmartwychwstanie po Armagedonie.

wiaderny

Postautor: wiaderny » wt sty 23, 2018 8:51 am

korba pisze:wiaderny... po raz setny rozwalasz temat. Zauważasz Ty w ogóle tematy/nagłówki wątków?
Bo moim zdanie masz to w ogóle jakoś w dupie. Byleby jakąś walkę z odstępcami prowadzić... :-(

Zgadza się, ja odstępców mam w doopie ;) ;) ;)

Iskierka

Postautor: Iskierka » wt sty 23, 2018 9:45 am

wiaderny pisze:
korba pisze:wiaderny... po raz setny rozwalasz temat. Zauważasz Ty w ogóle tematy/nagłówki wątków?
Bo moim zdanie masz to w ogóle jakoś w dupie. Byleby jakąś walkę z odstępcami prowadzić... :-(

Zgadza się, ja odstępców mam w doopie ;) ;) ;)

Brawo! Napisz to na JW Org., będą z Ciebie dumni, dumni z Twojego wyznania wiary. ;)

wiaderny

Postautor: wiaderny » wt sty 23, 2018 10:36 am

Ale to nie jest moje wyznanie wiary , to jest moje wyznanie gdzie mam odstępców , powtórzę - MAM WAS W DOOPIE ;)

Pstryk Provolone

Postautor: Pstryk Provolone » wt sty 23, 2018 10:57 am

To ciekawe wiaderny co piszesz. W takim razie albo twój bóg jest niezdecydowany, albo duch święty, który objawia prawdę tak często się myli. Bo zapewne znasz zmieniające się światła na przestrzeni czasu w kwestii medycznego podejšcia do krwi??
Nie odwracaj mojej uwagi innymi wyznaniami, skoro rozmawiam z tobą.
Pozatym, na frontach mordują się ludzie którzy nie mają nic wspólnego z Bogiem. To zwykłe, puste w środku marionetki. Niewolnicy tego systemu rzeczy. Niewolnicy innych ludzi. Nie bogów wiaderny... Ludzi.
Wiaderny.. Tyle razy zmieniały się różne światła... Zatem ile razy stałeś się odstępcą?
Dlaczego skoro niby objawiał im to duch święty?
Miarą wszystkich rzeczy jest człowiek.

Pstryk Provolone

Postautor: Pstryk Provolone » wt sty 23, 2018 11:05 am

Powiedz wiaderny swojemu cielcowi kierowniczemu, swoim panom/bogom że moje kolano się przed nimi nie ugnie.

wiaderny

Postautor: wiaderny » wt sty 23, 2018 11:51 am

Pstryk Provolone pisze:Powiedz wiaderny swojemu cielcowi kierowniczemu, swoim panom/bogom że moje kolano się przed nimi nie ugnie.

Moim Bogiem jest Jehowa, ty jak dla mnie możesz cały czas zginać to swoje kolano przed bałwanem jakim jest ta twoja trójca....takich jak ty naprawdę mam w doopie ;)

Pstryk Provolone

Postautor: Pstryk Provolone » wt sty 23, 2018 12:42 pm

Moja trójca? Wiaderny.. Ja nie przynależę do żadnego związku religijnego. I przez brak przynależności do takowych, WIDZĘ jak zdążyli wyprać ci mózg. Atakujesz innych w swym szaleństwie, choć nie są twoimi wrogami. Gratulacje za stan umysłu i serca.
Miecz! Miecz! Miecz!

Awatar użytkownika
Datsun

Postautor: Datsun » wt sty 23, 2018 1:00 pm

wiaderny pisze:
Pstryk Provolone pisze:Powiedz wiaderny swojemu cielcowi kierowniczemu, swoim panom/bogom że moje kolano się przed nimi nie ugnie.

Moim Bogiem jest Jehowa, ty jak dla mnie możesz cały czas zginać to swoje kolano przed bałwanem jakim jest ta twoja trójca....takich jak ty naprawdę mam w doopie ;)

I może jeszcze powiesz, że jesteś świadkiem Jehowy?

Ilyad

Postautor: Ilyad » wt sty 23, 2018 1:36 pm

wiaderny pisze:

A czy Twoje słownictwo też o tym świadczy ?

Wróć do „Nauki Świadków Jehowy”