Coś na czasie - Znalezione w sieci :)

Opowiedz coś śmiesznego, pośmiejemy się razem :)
Pstryk Provolone

Re: Coś na czasie - Znalezione w sieci :)

Postautor: Pstryk Provolone » pt gru 01, 2017 11:47 am

Wiem o co chodzi w tej historyjce. Rozmawiają ze sobą osoby które niby jako obydwie nie są kompetentne do rozmowy o Bogu. W tej historyjce można zaobserwować sposób traktowania ateistów, przez osoby "wierzące" i to nie jest śmieszne moim zdaniem...
Ostatnio zmieniony pt gru 01, 2017 11:54 am przez Pstryk Provolone, łącznie zmieniany 1 raz.
Miarą wszystkich rzeczy jest człowiek.

Awatar użytkownika
morwa

Postautor: morwa » pt gru 01, 2017 11:54 am

To humor Pstryku...HUMOR!
Ostatnio zmieniony pt gru 01, 2017 11:55 am przez morwa, łącznie zmieniany 1 raz.
1Kor 4:5 bw "Przeto nie sądźcie przed czasem

Pstryk Provolone

Postautor: Pstryk Provolone » pt gru 01, 2017 11:55 am

Już się nie czepiam, wyraziłem swoją opinię..
A może i też zbyt poważne mam podejście.
Przepraszam Morwo, ja to nawet humor potrafię zepsuć...
Miarą wszystkich rzeczy jest człowiek.

Awatar użytkownika
morwa

Postautor: morwa » sob gru 02, 2017 8:01 am

Obrazek
1Kor 4:5 bw "Przeto nie sądźcie przed czasem

Iskierka

Postautor: Iskierka » sob gru 02, 2017 10:32 am

Pstryk Provolone pisze:A z tego co pamiętam to Świadkowie porównują pewnych ludzi spoza organizacji do "krowich placków" prawda?

Ciekawe, to co piszesz, bo akurat z takim określeniem się nie spotkałam, aczkolwiek inne epitety słyszałam....

Pstryk Provolone pisze:
korba pisze:Aleś głupotę walnął... :-(

To co w takim razie Ateiści są gorszym ludźmi od "tych co wierzą"??

Myślę Pstryku, że tak nie można powiedzieć, kto lepszy kto gorszy. To ludzie w swoim zadufaniu myślą, że są lepsi od innych. Niemniej na innej pozycji plasuje się człowiek szczerze wierzący w Boga, o czym świadczy Jego życie, w tym Jego wyrażanie się o innych, a na innej pozycji jest ateista. Jednak tylko Nasz Stwórca "bada serca" i do Niego należy osąd. My, jako w dalszym ciągu niedoskonali ludzie, nawet wierzący, nie zawsze zachowujemy się fair :) .

Pstryk Provolone pisze:Wiem o co chodzi w tej historyjce. Rozmawiają ze sobą osoby które niby jako obydwie nie są kompetentne do rozmowy o Bogu. W tej historyjce można zaobserwować sposób traktowania ateistów, przez osoby "wierzące" i to nie jest śmieszne moim zdaniem...

Nie tylko w tej historyjce, chociaż ona pokazuje nasz stosunek do innych. Naśmiewanie się z innych, czy to inaczej wierzących czy ateistów, świadczy o naszej kulturze osobistej.
Niemniej jest to humor ( a może nie), pokazujący "mądrość" człowieka, a mianowicie, że w kwestii Istoty Boga uzurpujemy sobie prawo aby do nas należało ostatnie zdanie, bo wiemy najlepiej, gdy tymczasem w bardziej przyziemnych sprawach potykamy się o przysłowiową "kupę". ;)

Iskierka

Postautor: Iskierka » sob gru 02, 2017 10:35 am

morwa pisze:Obrazek

Się zrobiło, się ma! .......... :)

Wróć do „Humor”