Urząd Pocztowy we wsi Piekło :)

Opowiedz coś śmiesznego, pośmiejemy się razem :)
Awatar użytkownika
Grzes55555

Urząd Pocztowy we wsi Piekło :)

Postautor: Grzes55555 » wt wrz 06, 2016 8:58 pm

http://pieklo.poczta-online.com/

Poczta AP Piekło 82-400

Adres: Piekło 21
Tel: None
Godziny otwarcia: 09:00-13:00

:lol:

Można komuś wysłać pocztówkę z dopiskiem - Przyjeżdżaj, nie jest tak źle jak u was mówią :D
A na pieczątce będzie pisało skąd wysłane.

Jest też wieś Niebo, ale nie znalazłem poczty.

Awatar użytkownika
Datsun

Re: Urząd Pocztowy we wsi Piekło :)

Postautor: Datsun » śr wrz 07, 2016 4:05 am

Ha,ha, dobre :lol:
Pocztówkę z nieba to bym chciał dostać :D

Iskierka

Postautor: Iskierka » pt wrz 30, 2016 7:57 am

Dzisiejsze ogłoszenie:

Dzisiaj po południu - w związku z protestem mieszkańców przeciw planom budowy linii wysokiego napięcia - spodziewane są utrudnienia w ruchu wylotowym ze stolicy: na trasie katowickiej w miejscowości Oddział i na trasie krakowskiej w miejscowość Pamiątka. ;)

Nie wiem czy wiecie ale swego czasu, bardzo dawno, chyba na początku powstania Biura Oddziału w Nadarzynie (lata 90-te), obiekt ten był naprawdę piękną widokówką miasta i nic dziwnego, że sprzedawano w kioskach właśnie widokówki z obiektem Oddziału. Obok jest budynek kościoła. Co by to była fajna "współpraca" i każdy "zarobił" sprzedawano znaczki pocztowe z wizerunkiem Matki Boskiej. W pierwszej chwili nasi bracia będący na wycieczce w Nadarzynie i zwiedzający Betel chętnie wysyłali pocztówki do znajomych, dopiero ktoś wnikliwy zobaczył znaczek. Konsternacja musiała być ale nie wiem jak dalej potoczyła się sprawa, czy kupowano widokówki bez znaczka z Matką Boską, czy zaopatrywano się w inne znaczki gdzie indziej. :)

Awatar użytkownika
Grzes55555

Postautor: Grzes55555 » pt wrz 30, 2016 9:30 am

:lol: hahaha dobre , może później Biuro Oddziału zaopatrzyło się w odpowiednie znaczki ;)

A pamiętacie czasy gdy w Polsce jeszcze nie było Przekładu Nowego Świata?
Podczas gdy z Bibliami Warszawską i Gdańską problemu nie było, to czasem był problem z Biblią Tysiąclecia.
Niektóre wydania były z krzyżem na okładce.
Gorliwi bracia introligatorzy masowo wymieniali okładki w nowiutkich Bibliach :mrgreen:

Natan

Postautor: Natan » ndz paź 16, 2016 11:31 am

Mój rodzony Brat, który jest zakonnikiem opowiadał mi kiedyś, że autentycznie się zdarzyło, że świeżo wyświęcony ksiądz o nazwisku Babiarz trafił na parafię do księdza proboszcza, który nazywa się Piekło. Mówiono potem: "Babiarz trafił do piekła".

Wróć do „Humor”