PILNE! MODLITWA ZA JOLANTĘ M. z Wieliczki

W tym miejscu możesz zaprosić do duchowej modlitwy innych uczestników forum i podać konkretny cel.
Awatar użytkownika
morwa

PILNE! MODLITWA ZA JOLANTĘ M. z Wieliczki

Postautor: morwa » czw kwie 27, 2017 4:15 pm

Bardzo wielka prośba...
Mamy wraz z męzem kontakt z osobą opętaną.... Od kilku dni pisze do nas dziwne posty sms-y...
Chce popełnić samobójstwo...
Próbowaliśmy ją pokrzepić odwieść od tego... Na prózno...
Co robić???
Po ostatnim sms-e dostalismy taką odpowiedz:
Cytuję:

"Nie ma tej k-...wy dla waszego boga h...a
Zniszczę ją,zdradziła naszą sektę...trzymaj się od tej k...y z daleka...
Nasz pan szatan zniszczy tą k....ę...
666 LUCYFER...."

Mąż wczoraj rozmawiał z nią przez godzinę w nocy... Proszę usilnie o modlitwę... o jej uwolnienie...

To jej profil na fb.

https://www.facebook.com/jolanta.marczy ... nds.search
1Kor 4:5 bw "Przeto nie sądźcie przed czasem

Awatar użytkownika
Datsun

Re: PILNE! MODLITWA ZA JOLANTĘ M. z Wieliczki

Postautor: Datsun » czw kwie 27, 2017 4:22 pm

Straszne co się z ludźmi dzieje...
Współczuje Morwo, bo na pewno mocno tę sytuację z mężem przeżywacie.
Pozdrawiam i modlę się o pomoc.

Awatar użytkownika
morwa

Postautor: morwa » czw kwie 27, 2017 4:39 pm

Ostatni sms od Joli... (ale nie od niej myślę)

"Tylko SZATAN JEST PANEM TEJ ZIEMI !!! 666"... NIE BĘDZIE WASZA!
Dziś bedzie po tej ku...wie! 666!

Jesteśmy w szoku! Ostatno była zupełnie normalna... :(

Awatar użytkownika
morwa

Postautor: morwa » czw kwie 27, 2017 5:52 pm

Datsun pisze:Straszne co się z ludźmi dzieje...
Współczuje Morwo, bo na pewno mocno tę sytuację z mężem przeżywacie.
Pozdrawiam i modlę się o pomoc.

DZIĘKUJĘ DATSUNIE ....

Ilyad

Postautor: Ilyad » czw kwie 27, 2017 6:54 pm

morwa pisze:Ostatni sms od Joli... (ale nie od niej myślę)

"Tylko SZATAN JEST PANEM TEJ ZIEMI !!! 666"... NIE BĘDZIE WASZA!
Dziś bedzie po tej ku...wie! 666!

Jesteśmy w szoku! Ostatno była zupełnie normalna... :(

Straszne.
Bracia, którzy zajmują się służbą uwalniania sami przyznają że nie zawsze to przynosi efekt. Gdy byłem nie dawno na Ukrainie, to bracia opowiadali historię że dopiero gdy zebrali się chyba w sześciu i przyjechali razem do opętanego, będąc w kilkudniowym poście, to uwolnienie nastąpiło po kilkudziesięciu godzinach nieustannej modlitwy za tego człowieka. Znam kilka osób, które prawie napewno są opętane, za które wielu ludzi modliło się, niestety bezskutecznie, ale ludzie ci nie chcieli Chrystusa w swoim życiu, tylko uwolnienia (tak mi się przynajmniej wydaje). Ciężka sprawa. :|

bernard

Postautor: bernard » czw kwie 27, 2017 7:39 pm

Módlmy się za takie osoby.

Agnieszka

Postautor: Agnieszka » czw kwie 27, 2017 9:09 pm

korba pisze:
bernard pisze:Módlmy się za takie osoby.

Niestety, właśnie Ilyad wskazał, że modlitwy niewiele dają.
Może jakieś inne propozycje?
Wiecie co zauważyłem? Wśród świadków nie spotyka się ze zjawiskiem opętania. Dlaczego? Macie jakieś wyjaśnienie?

Korba , mam pytanie do Ciebie - a jak zdefiniujesz zachowanie mojego ojca śJ który bije swoją żonę , wyzywa takimi epitetami , że aż włos się jeży i mówi , że to jego rękoma Jehowa wykonuje wyrok na moją mamę????
Jakieś pół roku temu wydzwanial do mojej siostry o północy pod wpływem alkoholu - bo aż język mu się platal i wygadywal straszne głupoty , że aż moja siostra zablokowała naszego ojca numer telefonu.
Czy takie zachowanie to nie opętanie?
Czy modlitwy niewiele dają? Uważam , że nie można poddawać się i szczere modlitwy mają na prawdę ogromną moc.
Z tego co wiem śJ też modlą się za swoich braci i siostry którzy są w różnych sytuacjach - czy w związku z tym - co napisałeś -" niestety właśnie Ilyad wskazał , że modlitwy niewiele dają?" To może w ogóle po co modlić się????? - Oczywiście ja tak nie uważam , a ostatnie pytanie bardzo proszę potraktować jako uwagę..... Czyżbyś / - scie nie wierzył / - liście w moc modlitw???
A jaką inną propozycję masz Korba w związku z moim ojcem który powiedział mi , że nie chce mnie znać i nie jestem jego córka a wciąż głosi o Bogu??????

Agnieszka

Postautor: Agnieszka » czw kwie 27, 2017 9:26 pm

Straszne co się z ludźmi dzieje...

Datsunie , to prawda..... , a doświadczyłam tego w swoim rodzinnym domu - gdzie mój ojciec będąc śJ zmienił się w potwora. Powyrzucal wszystkie martwe obrazy które nic uczynić nie mogły nazywając je demonami , a sam był obrazem żywego.....- no właśnie.....kogo? Kto postepuje w taki sposób?????
Nie chcę i nie mam nerwów żeby opisywać ze szczegółami co działo się u nas w domu.... , ale nawet z rąk mojego ojca talerze fruwaly po mieszkaniu.
Kiedy moja siostra powiedziała drugiej żonie naszego ojca jak nas traktował , jak traktował naszą mamę , to ta kobieta zaczęła usprawiedliwiać swojego męża..... - brak słów.

Ilyad

Postautor: Ilyad » czw kwie 27, 2017 10:31 pm

korba pisze:

Wiecie co zauważyłem? Wśród świadków nie spotyka się ze zjawiskiem opętania. Dlaczego? Macie jakieś wyjaśnienie?

Widać bardzo chcesz widzieć w moim wpisie że modlitwy niewiele dają. Znam nie mało wspaniałych, pełnych Ducha Świętego braci, którzy kiedyś, będąc w świecie byli opętani i na skutek tego znaleźli się na krawędzi samobójstwa, którzy zostali uwolnieni przez modlitwę. Nie znam wręcz żadnego przypadku opętania, by do uwolnienia nie była potrzebna modlitwa. Oprócz modlitwy jest potrzebna WSPÓLNA WALKA I POST o opętanego, determinacja-czego wśród wierzących często brakuje. Myślę też że przeszkoda w uwolnieniu często jest w samych opętanych, ponieważ czasem chcą oni uwolnienia NA SWOICH WARUNKACH, nie chcąc porzucić grzechu i wkroczyć na drogę za Panem, co daje prawdziwą wolność. Jeżeli, jak twierdzisz u SJ nie ma opętania, to skąd się tam biorą samobójstwa ?

Awatar użytkownika
Datsun

Postautor: Datsun » pt kwie 28, 2017 4:31 am

korba pisze:

Wśród świadków nie ma opętań? :shock:
Ciekawe skąd to wiesz... :?
Zdiagnozowana schizofrenia to nierzadki przypadek. W zakładzie psychiatrycznym ciągle ktoś stamtąd ląduje. Samobójstwa -ciągle o nich słychać.
Jak inaczej wypędzić złego ducha jak nie poprzez modlitwę oraz post? Znasz jakieś skuteczniejsze sposoby?

Wróć do „Pokój modlitwy”