PILNE! MODLITWA ZA JOLANTĘ M. z Wieliczki

W tym miejscu możesz zaprosić do duchowej modlitwy innych uczestników forum i podać konkretny cel.
Awatar użytkownika
Datsun

Re: PILNE! MODLITWA ZA JOLANTĘ M. z Wieliczki

Postautor: Datsun » pt kwie 28, 2017 2:26 pm

korba pisze:
Datsun pisze:Zdiagnozowana schizofrenia to nierzadki przypadek. W zakładzie psychiatrycznym ciągle ktoś stamtąd ląduje. Samobójstwa -ciągle o nich słychać.
Jak inaczej wypędzić złego ducha jak nie poprzez modlitwę oraz post? Znasz jakieś skuteczniejsze sposoby?

Datsun, teraz to pojechałeś po bandzie...

Oj, nie sądzę. To tylko czyste stwierdzenie faktu. Powyższe sprawy ciągle są u świadków Jehowy i nie jest to żadną tajemnicą. Lekarz medycyny przecież nie zdiagnozuje tego jako opętanie, to oczywiste bo nie ma takiej choroby w spisie.
korba pisze:Znasz przypadki, żeby u świadków były jakieś egzorcyzmy odprawiane? Ja nigdy nie słyszałem.

Ja też nie słyszałem. Obawiam się jednak, że akurat strzeliłeś we własne kolano takim stwierdzeniem. Właśnie po tym miano rozpoznać uczniów Jezusa:
Mar. 16:17
17. A takie znaki będą towarzyszyły tym, którzy uwierzyli: w imieniu moim demony wyganiać będą, nowymi językami mówić będą,
(BW)
Sam więc widzisz, że skoro u świadków nie ma praktyki wypędzania demonów to ciężko w nich rozpoznać uczniów Jezusa...

korba pisze: Czy słyszałeś, żeby ktoś z nich pod wpływem demonów wysyłał takie sms-y o takiej treści? Czy słyszałeś kiedykolwiek, żeby w ogóle takie zjawisko występowało?

O sms-ach nie słyszałem, owszem. Ale nie rozumiem czego by to miało dowodzić. Przecież Jolanta o ile mi wiadomo ani nie była świadkiem ani nie jest. Nawet gdyby była to przecież też nie jest żadnym dowodem niczego. ;)

korba pisze:Owszem, słyszałem opowieści o opętaniach i dręczeniu przez demony, ale kiedy ktoś stawał się świadkiem, ataki tego typu ustępowały.

Bo czytasz publikacje Strażnicy i co najsmutniejsze: wierzysz we wszystko co oni tam piszą. Mam wrażenie, że Ty naprawdę nie słyszałeś o dość powszechnej schizofrenii u śJ i samobójstwach. Może nie wszystkie te przypadki to opętania ale niektóre z nich na pewno. Korbo, wniknij w tę sprawę -to dla Twojego dobra, rzecz jasna.

korba pisze:Natomiast słyszałem też o przypadkach, że u zielonoświątkowców to co chwilę wypędzają z kogoś demona ;-)

Ja też słyszałem. Nie rozumiem jednak czego to by miało dowodzić. Słyszałem o pedofilii wśród świadków Jehowy -czy to oznacza, że wszyscy świadkowie Jehowy to pedofile? Skąd u Ciebie taka logika, nie rozumiem...

Agnieszka

Postautor: Agnieszka » pn maja 01, 2017 2:38 pm

Nie wiem czy takie wypowiedzi można nazwać opętaniem , ale na pewno nie są kierownictwem Ducha Bożego.
Estera
1 grudnia 2016 o 16:14
Chodzimy do was z miłości, poświęcamy czas, pieniądze, aby wam głośić żebyście sie opamiętali. Tymczasem tworzycie jakieś głupkowate, złośliwe blogi żeby nas oczerniać i napadać, jak zbóje na niewinnych ludzi! Odczepcie się wreszcie, pozamykajcie gęby i te odstępcze blogi,zacznijcie czytać i nabywać wiedzy, a wtedy dopiero będziemy na równi i będziemy mogli dyskutować na temat miłości, której nie rozumiecie, bo Diablisko zaćmiło wam mózgi. Tylko jedzenie, picie i rozpasanie wam w głowie!! Do nie napisania!!
Czy takie wyrażanie się jest przejawem miłości :shock: ? Jak widać można różnie pojmować miłość :shock:
Wpis w księdze gości na blogu http://kto-szuka-ten-znajdzie1.blog.one ... /#comments

Agnieszka

Postautor: Agnieszka » pn maja 01, 2017 2:41 pm

Co Biblia mowi o takim wyrażaniu się :
Niech żadne nieprzyzwoite słowo nie wychodzi z ust waszych, ale tylko dobre które może budować , gdy zajdzie potrzeba aby przynosiło błogosławieństwo , tym którzy go słuchają. Efezjan 4,29.

Ilyad

Postautor: Ilyad » pn maja 01, 2017 4:05 pm

Agnieszka pisze:Co Biblia mowi o takim wyrażaniu się :
Niech żadne nieprzyzwoite słowo nie wychodzi z ust waszych, ale tylko dobre które może budować , gdy zajdzie potrzeba aby przynosiło błogosławieństwo , tym którzy go słuchają. Efezjan 4,29.

Brak kultury i ogólne nieokrzesanie, czy nawet chamstwo, to jeszcze nie opętanie Agnieszko. Bez przesady. ;)

Agnieszka

Postautor: Agnieszka » pn maja 01, 2017 4:29 pm

Brak kultury i ogólne nieokrzesanie, czy nawet chamstwo, to jeszcze nie opętanie Agnieszko. Bez przesady.

Ilyad sama nie wiem co mam myśleć o takim zachowaniu , ta osoba nieraz wyzywala innych od ciemnot , diabłów itp.
Oczywiście jestem ostrożna w formulowaniu jednoznacznych wniosków , ale może wkleję też definicję wg PWN
http://sjp.pwn.pl/slowniki/op%C4%99tanie.html
wikipedia https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Op%C4%99tanie
Z całą pewnością jednak takie zachowanie nie jest kierownictwem Ducha Bożego i jak taka osoba może glosic o Bogu o miłości? Dla mnie nie do ogarnięcia.

Ilyad

Postautor: Ilyad » pn maja 01, 2017 4:36 pm

Z całą pewnością jednak takie zachowanie nie jest kierownictwem Ducha Bożego

Potwierdzam, co nie znaczy że jest to opętanie. Obok mnie w pokoju rozmawia z innymi właśnie brat, który był kiedyś opętany-dzisiaj pełen Ducha i radości Chrześcijanin :)

Agnieszka

Postautor: Agnieszka » pn maja 01, 2017 5:06 pm

Ilyad pisze:
Z całą pewnością jednak takie zachowanie nie jest kierownictwem Ducha Bożego

Potwierdzam, co nie znaczy że jest to opętanie. Obok mnie w pokoju rozmawia z innymi właśnie brat, który był kiedyś opętany-dzisiaj pełen Ducha i radości Chrześcijanin :)

I chwała Bogu , że ten brat jest dzisiaj pełen Ducha i radości Chrzescijaninem :-)

Wróć do „Pokój modlitwy”