Modlitwa za misjonarzy

W tym miejscu możesz zaprosić do duchowej modlitwy innych uczestników forum i podać konkretny cel.
bernard

Modlitwa za misjonarzy

Postautor: bernard » wt lis 15, 2016 12:00 pm

Wlasnie dostalem , wiec przekazuje ;

Prosze o modlitwe za 22 chrzescijanskich misjonarzy , ktorzy zostali skazani na smierc na jutro po poludniu przez islamistycznych Afganczyków .

korba

Re: Modlitwa za misjonarzy

Postautor: korba » wt lis 15, 2016 2:09 pm

A o co konkretnie się modlić?

Awatar użytkownika
Datsun

Postautor: Datsun » wt lis 15, 2016 4:58 pm

korba pisze:A o co konkretnie się modlić?

Ja się modlę aby zachowali wiarę aż do końca.

Awatar użytkownika
morwa

Postautor: morwa » wt lis 15, 2016 8:47 pm

A ja w związku z tą informacją otrzymałam taką wieść dzisiaj na fb. Cytuję :

" Drodzy znajomi i nieznajomi.
Jeśli ktoś z Was dostał dzisiaj sms-a maila, wpis na FB z apelem o modlitwę za 22 chrześcijan mających być wkrótce zabitych w Afganistanie, proszę, nie powielajcie tego dalej, bo jest to głupi internetowy żart krążący po sieci od...2009 roku (typowy hoax).
Potwierdzeniem że to jest żart jest choćby ta infomacja: http://www.security-faqs.com/more-on-th ... nistan-exe… , choć stron z potwierdzeniem tego jest wiele. Z osobistego doświadczenia z przeszłości wiem, że po sieci krążą takie głupie żarty, żerujące na szczerości i gorliwości chrześcijan, chcących modlić się za prześladowanych i w swojej szczerości angażujących w to innych poprzez smsy czy wpisy w internecie, gdy tymczasem ktoś ma z tego okrutny ubaw, ciesząc się, że inni powielają jego żart. Jesli dostaniecie kiedyś podobne informacje, warto wrzucić je w wyszukiwarkę- najlepiej w języku angielskim i można w pół minuty zweryfikować, czy nie jest to głupi żart. Można też skontaktować się z organizacją Głos Przesladowanych Chrześcijan działającą w Polsce, która też czasem dementuje takie hoaxy. Nie dawajmy satysfakcji trollom."

Zatem jest wielce prawdopodobne że jest to krążący w sieci trollowy łańcuszek...
1Kor 4:5 bw "Przeto nie sądźcie przed czasem

christianinroman

Postautor: christianinroman » wt lis 15, 2016 8:53 pm

Też dostałem taką wiadomość o tych 22 misjonarzach. Gdyby to był żart, zostałby zdementowany, a ponieważ nasi Bracia i Siostry w wierze są prześladowani więc nie musi akurat to być żart jak sugeruje Morwa.

Awatar użytkownika
morwa

Postautor: morwa » wt lis 15, 2016 11:04 pm

Widać historia lubi się powtarzać...

Podobny apel z 2009 roku w języku ang. o modlitwę za 22 misjonarzy którzy mają być straceni...

http://www.snopes.com/inboxer/prayer/missionary.asp
http://www.nairaland.com/2902071/22-mis ... christians

Dlaczego ta dzisiejsza informacja nie jest nigdzie w internecie publikowana, tylko na fb?
W necie oprócz facebooka nic nie znalazłam....

Nie zmienia to faktu iż trzeba modlić się za wszystkich cierpiących za wiarę...
1Kor 4:5 bw "Przeto nie sądźcie przed czasem

Iskierka

Postautor: Iskierka » śr lis 16, 2016 9:27 am

Nie zmienia to faktu iż trzeba modlić się za wszystkich cierpiących za wiarę...[/quote]

To prawda. Należy myśleć o naszych Braciach i Siostrach w wierze i zanosić za Nich modlitwy, niezależnie od tego czy ktoś prosi publicznie o modlitwę za nich czy nie.
Ef. 6:18 "W każdej modlitwie i prośbie zanoście o każdym czasie modły w Duchu i tak czuwajcie, z całą wytrwałością i błaganiem za wszystkich świętych".

Wróć do „Pokój modlitwy”