Finanse Towarzystwa Straznica - Zdziwicie się w co inwestują

Jeśli znasz jakiś ciekawy i pożyteczny film godny polecenia to opisz to tutaj.
Awatar użytkownika
Grzes55555

Finanse Towarzystwa Straznica - Zdziwicie się w co inwestują

Postautor: Grzes55555 » ndz lip 31, 2016 11:29 am

Chyba nie będę komentował... chciałbym aby każdy ze świadków sam to sprawdził i przemyślał.

https://www.youtube.com/watch?v=EI8OU1ePH34

Awatar użytkownika
sabekk

Re: Finanse Towarzystwa Straznica - Zdziwicie się w co inwestują

Postautor: sabekk » pn sie 27, 2018 3:14 pm

Grzes55555 pisze:Chyba nie będę komentował... chciałbym aby każdy ze świadków sam to sprawdził i przemyślał.

https://www.youtube.com/watch?v=EI8OU1ePH34

Sprawdziłem. Co dalej?

Awatar użytkownika
sabekk

Re: William Henry Conley pierwszym prezesem Straznicy - przemilczane przez Strażnicę.

Postautor: sabekk » sob wrz 01, 2018 8:53 am

Datsun pisze:Jak coś jest tam nie tak to po prostu konkretnie napisz i udowodnij.

A co ja będę sam z sobą gadał... Zapraszam do tematu, @Datsun.

Datsun pisze: Nie wyobrażaj sobie, że będziesz stąd kogoś "wykopywał", bo Twojej bezczelności zaczyna być już tutaj dosyć.

Bezczelnością byłoby wykopywanie stąd, ale już w temacie, jak mu zapowiedziałem, za pisanie bzdur...? Masz z tym problem to mnie banuj. Jak mnie najdzie na jakąś pogaduchę... nie musi być to na twoim folwarku.

Awatar użytkownika
Datsun

Postautor: Datsun » sob wrz 01, 2018 10:11 am

Sabekk, powiedzieć, że to bzdury to potrafi każdy.
Napisz konkretnie, bo podobno sprawdziłeś.

Natan

Postautor: Natan » sob wrz 01, 2018 10:19 am

Myślę, że trudno tak do końca zaufać materiałom z kanału "Prawda o Prawdzie".

Sam zwracałem uwagę autorowi na przekłamania w jednym z jego programów, i on się z tym zgodził, mówiąc, że powielał po prostu czyjeś twierdzenia. Jednak nie usunął wadliwego i wprowadzającego widzów w błąd materiału.

Przykładowo, gdy mnie zwrócono uwagę na nieścisłości (co prawda nie dotyczące Świadków) w jednym z moich wykładów, wówczas dołożyłem wszelkich starań, by został on usunięty nie tylko ze wszystkich kanałów na YouTube, ale też z portalu chomikuj.pl.

A tutaj autor zachęca do powtarzania jego primaaprilisowych fake newsów, czyli fałszywych doniesień o organizacji Świadków:

https://youtu.be/WZK3AbyPgHw

Przekonałem się, że oprócz solidnych byłych Świadków i innych krytyków organizacji, którzy podają jedynie materiały rzetelne, sprawdzone i oparte na autentycznych źródłach, są i tacy, którzy nie poczuwają się do żadnej odpowiedzialności za słowo i traktują organizację jak chłopca do bicia.

Awatar użytkownika
sabekk

Postautor: sabekk » sob wrz 01, 2018 11:32 am

Datsun pisze:Sabekk, powiedzieć, że to bzdury to potrafi każdy.
Napisz konkretnie, bo podobno sprawdziłeś.

@Datsun, tu masz link do dokumentu...

http://990s.foundationcenter.org/990_pd ... 04_990.pdf

...na który powołuje się ten "ktytyk" z YT. Przejrzyj go sobie na spokojnie. Jeśli po zapoznaniu się z nim dojdziesz do wniosku, że WTS inwestuje w aktywa wymienionych na końcu spółek, to bardzo bym cię poprosił o zacytowanie tych fragmentów z dokumentu, które mają na to wskazywać. Może się również okazać, że po zapoznaniu się z tym dokumentem sam dojdziesz do wniosku, że WTS nie zainwestował w owe spółki ani centa. Wtedy nie będę ci musiał niczego tłumaczyć. Zakładając jednak pierwszą opcję... wszystko dostaniesz na talerzu, ale niech cię to również kosztuje nieco wysiłku. Cytuj i wytłumacz, dlaczego to a to ma świadczyć o tym a tamtym. Rozmowa bez żadnych złośliwości. Dyskutujemy normalnie. Jeśli jednak Grzesiek mi się w tym temacie pokaże, no to wezmę go przez kolano... dyplomatycznie ujmując, a później jeszcze za uszy.

Awatar użytkownika
Datsun

Postautor: Datsun » sob wrz 01, 2018 3:38 pm

Więc to wszystko co powiedział na YouTube to zwykłe kłamstwo? :shock:
Bracie Natanie, znasz dobrze język angielski. Co o tym myślisz?

Awatar użytkownika
tadeusz2904

Postautor: tadeusz2904 » sob wrz 01, 2018 4:53 pm

Natan pisze;
,,A tutaj autor zachęca do powtarzania jego primaaprilisowych fake niusów,czyli fałszywych doniesień o organizacji Świadków".https://www.youtube.com/watch?v=WZK3Aby ... e=youtu.be

Jakoś tak tego nie odbieram.
,,Nagi wyszedłem .. i nagi się tam wrócę.Hi 1,20(UBG).

Iskierka

Postautor: Iskierka » sob wrz 01, 2018 5:53 pm

tadeusz2904 pisze:Natan pisze;
,,A tutaj autor zachęca do powtarzania jego primaaprilisowych fake niusów,czyli fałszywych doniesień o organizacji Świadków".https://www.youtube.com/watch?v=WZK3Aby ... e=youtu.be

Jakoś tak tego nie odbieram.

Posłuchaj uważnie, Jarek wyraźnie mówi że to co powiedział to prima aprilis, żartował ze świadków, a potem zakończył pozdrowieniami w imieniu Pana Jezusa i to dla mnie jest szok, bo Pan Jezus nigdy nie naśmiewał się z ludzi inaczej wierzących, był pełen współczucia dla Tych co błądzą i są jak owce bez pasterza, Jarek czasem przegina...

Natan

Postautor: Natan » sob wrz 01, 2018 7:03 pm

Datsun pisze:Więc to wszystko co powiedział na YouTube to zwykłe kłamstwo? :shock:
Bracie Natanie, znasz dobrze język angielski. Co o tym myślisz?

Nie oskarżam go o kłamstwo. Nie zauważyłem, by Jarek kiedykolwiek świadomie kłamał w swoich materiałach. Najwyżej powielał czyjeś twierdzenia, nie badając dostatecznie ich zasadności. Albo pochopnie puszczał coś w eter, nie licząc się ze słowami.

Dokument, który przesłał SabekK jest dla mnie niezrozumiały. Znam dobrze angielski, ale nie znam się na tego rodzaju dokumentach. Nie jestem dobry ani z prawa, ani z ekonomii.

Wróć do „Ciekawe filmy”