Największy skandal w historii Strażnicy! Pedofilia! Ciało kierownicze w sądzie!

Jeśli znasz jakiś ciekawy i pożyteczny film godny polecenia to opisz to tutaj.
Awatar użytkownika
Grzes55555

Największy skandal w historii Strażnicy! Pedofilia! Ciało kierownicze w sądzie!

Postautor: Grzes55555 » pt paź 23, 2015 6:19 pm

Ostatnio zmieniony śr lis 04, 2015 2:05 pm przez Grzes55555, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Datsun

Re: Największy skandal w historii Strażnicy! Pedofilia! Ciało kierownicze w sądzie!

Postautor: Datsun » pt paź 23, 2015 6:43 pm

Obejrzałem dzisiaj. Włos się jeży na głowie. :-(
Jak to dotrze do szeregowych świadków to tak myślę, że będzie odpływ ludzi.

Awatar użytkownika
Grzes55555

Re: Największy skandal w historii Strażnicy! Pedofilia! Ciało kierownicze w sądzie!

Postautor: Grzes55555 » pt paź 23, 2015 6:52 pm

Myślę że to forum to za mało , trzeba to porozsyłać mailem po znajomych, przyjaciołach z prośbą aby i oni przekazali dalej :(
Co też przed chwilą uczyniłem :(

Awatar użytkownika
Ann78

Postautor: Ann78 » pt paź 23, 2015 8:19 pm

Oto link do artykułu, który ukazał się w Gazecie Wyborczej, Duży Format.
Artykuł dotyczy problemu pedofilii w zborach Świadków Jehowy w Polsce.
Równie szokujące :cry:

http://wyborcza.pl/duzyformat/1,147367, ... filow.html

Ilyad

Postautor: Ilyad » wt lis 21, 2017 7:38 am

Dzisiaj pojawiło się to na pierwszej stronie WP:
https://wiadomosci.wp.pl/swiadkowie-jeh ... 184104577a

Awatar użytkownika
Datsun

Postautor: Datsun » wt gru 05, 2017 1:03 pm

Dawid1 pisze:Może porozmawiajmy o pedofilii w katolickiej korpo-sekcie ? ;)

Można porozmawiać, czemu nie. W tym wątku akurat rozmawia się o pedofilii w religii świadków Jehowy.

GrzegorzS04

Postautor: GrzegorzS04 » wt gru 05, 2017 3:38 pm

Dawid1 pisze:
Datsun pisze:

Można porozmawiać, czemu nie. W tym wątku akurat rozmawia się o pedofilii w religii świadków Jehowy.

Zgoda, tylko taka dyskusja powoduje, ze czytelnicy mają wrażenie, ze pedofilia występuje tylko i wyłącznie u SJ....tymczasem fakty wskazują na to, że o wiele więcej pedofilii było np w kościele katolickim , mało tego wiele wskazuje np na to, ze np Jan Paweł II próbował tuszować mocno te sprawy zdając sobie sprawę z tego, że grozi to poważnym kryzysem dl jego kościoła ;)

Co de pedofilii u ŚJ to z tego co wiem to na razie są póki co podejrzenia i przesłuchania...sam jestem ciekawy ile takich przypadków potwierdzi się, póki co wielu przeciwników ŚJ robi z tego wielką sensację ale nic konkretnego nie potrafią podać np ile takich przypadków było w Polsce.

Nieważne ile było przypadków,wazne ze byly i sa skrywane.Znam osobiscie osobę,która tego doswiadczyla,tu,w Polsce,ze strony ojczyma który byl starszym. Nadal jest swiadkiem,a dziecku nie uwierzono.

Ilyad

Postautor: Ilyad » wt gru 05, 2017 4:21 pm

.tymczasem fakty wskazują na to, że o wiele więcej pedofilii było np w kościele katolickim ,

Tylko że ilościowo Katolików jeet chyba trochę więcej niż ŚJ., nie uważasz ?
Co de pedofilii u ŚJ to z tego co wiem to na razie są póki co podejrzenia i przesłuchania...

Za podejżenia nie wypłaca się milionowych odszkodowań jak w filmie z początku wątku

Awatar użytkownika
Datsun

Postautor: Datsun » wt gru 05, 2017 5:02 pm

Dawid1 pisze:
Datsun pisze:

Zgoda, tylko taka dyskusja powoduje, ze czytelnicy mają wrażenie, ze pedofilia występuje tylko i wyłącznie u SJ....tymczasem fakty wskazują na to, że o wiele więcej pedofilii było np w kościele katolickim , mało tego wiele wskazuje np na to, ze np Jan Paweł II próbował tuszować mocno te sprawy zdając sobie sprawę z tego, że grozi to poważnym kryzysem dl jego kościoła ;)

Co de pedofilii u ŚJ to z tego co wiem to na razie są póki co podejrzenia i przesłuchania...sam jestem ciekawy ile takich przypadków potwierdzi się, póki co wielu przeciwników ŚJ robi z tego wielką sensację ale nic konkretnego nie potrafią podać np ile takich przypadków było w Polsce.

Dawidzie, nie widzę problemu. Załóż nowy wątek o pedofilii w KK i tam zamieszczaj informacje.
Pedofilia u świadków Jehowy jest faktem i zamiast poddawać w wątpliwość zastanów się szczerze nad tym.

Wróć do „Ciekawe filmy”