Największy skandal w historii Strażnicy! Pedofilia! Ciało kierownicze w sądzie!

Jeśli znasz jakiś ciekawy i pożyteczny film godny polecenia to opisz to tutaj.
Awatar użytkownika
Datsun

Re: Największy skandal w historii Strażnicy! Pedofilia! Ciało kierownicze w sądzie!

Postautor: Datsun » wt gru 12, 2017 4:47 pm

Dawid1 pisze:
Datsun pisze:
Dawid1 pisze:Mimo, że nie jestem ŚJ to wiem, ze jednak nikt inny ale tylko oni najlepiej poznali prawdziwego Boga.

A dlaczego nie jesteś świadkiem?

Bo nie lubię chodzić i na msze i na zebrania ;)

Propagujesz nauki świadków Jehowy, bronisz za wszelką cenę tej religii i jednocześnie nie lubisz chodzić na "zebrania"? :)
To chyba coś nie tak... ;)

Awatar użytkownika
tadeusz2904

Re: Największy skandal w historii Strażnicy! Pedofilia! Ciało kierownicze w sądzie!

Postautor: tadeusz2904 » wt gru 12, 2017 7:53 pm

Dawid1 pisze:
tadeusz2904 pisze:Dawid.
Chodź na zebrania,zostań Głosicielem Królestwa,pokaż tę najlepszą drogę najbliższym.
Zbory to najbezpieczniejsze miejsca,nie ma tam pedofilii,zdrad,ostracyzmu,waśni itd.

Na takie i podobne ataki w zborze usłyszysz.
,,Niedługo Królestwo przyjdzie, żeby zmiażdżyć swoich przeciwników i położyć im kres".
Poczytaj roczniki ŚJ tam, aż roi się od takich przykładów.

To może wreszcie pokażesz mi ile przypadków pedofilii jest u ŚJ ? ;)
Podaję wam co chwilę linki do wiadomości o pedofilach tylko w Polsce i jakoś nie czytam tam, że są to ŚJ ale księża czy inni pewnie katolicy. A wy tu dalej swoją propagandę. Ale widzę, ze pedofilia to już za mało - teraz zaczynasz pisać o "waśniach, zdradach, ostracyźmie", co jeszcze wymyślisz ? Rozumiem, ze np w kościele katolickim czegoś takiego nie ma ? Nie rozśmieszaj mnie człowieku ;)

,,To może wreszcie pokażesz ile przypadków pedofilii jest u ŚJ ?"
KPA art.77& 4 ,,Fakty powszechnie znane oraz fakty znane organowi z urzędu nie wymagają dowodu".

Nie ma waśni,zdrad, ostracyzmu- jest to -,propaganda pokazująca jaką nienawiścią obdarzeni są ci którzy starają się w życiu trzymać nauk biblijnych,.

A może będzie z Ciebie wreszcie świadek, bo dajesz się-nie dajesz się -rozśmieszyć.
,,Nagi wyszedłem .. i nagi się tam wrócę.Hi 1,20(UBG).

Awatar użytkownika
tadeusz2904

Postautor: tadeusz2904 » wt gru 12, 2017 8:54 pm

W kontekście do mego poprzedniego postu.
11min56,,nalej coli".https://www.youtube.com/watch?v=QI3bQRjPNn4
,,Nagi wyszedłem .. i nagi się tam wrócę.Hi 1,20(UBG).

GrzegorzS04

Postautor: GrzegorzS04 » śr gru 13, 2017 6:14 pm

Dawid1 pisze:
GrzegorzS04 pisze:
Dawid1 pisze:Mnie interesuje tylko Biblia ;)
Co mnie czeka w/g Biblii ?

Nie powiedzialbym ze tylko,bo bardzo interesuja cię nauki sj których bronisz
A co powiesz o ich nauce ze trzeba byc czynnym sj wejsc do 'arki' czyli do organizacji,na ich waską drogę by ocalec w Armagedonie?
Co powiesz o tezie ze poza organizacją nie ma zbawienia? Dajesz zielone swiatlo tym twierdzeniom?

Nie interesują mnie te nauki. Wierzę w Boga , kory ma na imię Jahwe lub Jehowa.

Skoro nie interesuja cie nauki SJ to dlaczego ich tak maniakalnie bronisz? Uwazasz,że te nauki sa ok?

GrzegorzS04

Postautor: GrzegorzS04 » czw gru 14, 2017 8:45 am

Dawid1 pisze:
GrzegorzS04 pisze:
Dawid1 pisze:
GrzegorzS04 pisze:
Dawid1 pisze:Mnie interesuje tylko Biblia ;)
Co mnie czeka w/g Biblii ?

Nie powiedzialbym ze tylko,bo bardzo interesuja cię nauki sj których bronisz
A co powiesz o ich nauce ze trzeba byc czynnym sj wejsc do 'arki' czyli do organizacji,na ich waską drogę by ocalec w Armagedonie?
Co powiesz o tezie ze poza organizacją nie ma zbawienia? Dajesz zielone swiatlo tym twierdzeniom?

Nie interesują mnie te nauki. Wierzę w Boga , kory ma na imię Jahwe lub Jehowa.

Skoro nie interesuja cie nauki SJ to dlaczego ich tak maniakalnie bronisz? Uwazasz,że te nauki sa ok?

Może dlatego że ich nauki są zgodne z tym co czytam w Biblii, nie pomyślałeś w ten sposób ?

Sam sobie zaprzeczasz,najpierw piszesz ze te nauki cie nie interesuja a potem ze sa zgodne z biblią.A skad wiesz,ze sa zgodne?
Musiales to sprawdzac czyli JESTES NIMI ZAINTERESOWANY.

GrzegorzS04

Postautor: GrzegorzS04 » czw gru 14, 2017 9:02 am

Dawid1 pisze:
GrzegorzS04 pisze:
Dawid1 pisze:
GrzegorzS04 pisze:
Dawid1 pisze:
GrzegorzS04 pisze:
Dawid1 pisze:
Sam sobie zaprzeczasz,najpierw piszesz ze te nauki cie nie interesuja a potem ze sa zgodne z biblią.A skad wiesz,ze sa zgodne?
Musiales to sprawdzac czyli JESTES NIMI ZAINTERESOWANY.

Pisałem wcześniej , ze Biblia to moje hobby więc interesuje mnie Biblia . Rozmawiam i z katolikami i ze ŚJ i uważam, że ŚJ bardziej trzymają się Biblii niż katolicy. Zresztą jak widzę katolicy nie za bardzo chcą rozmawiać o Biblii - nie wiem dlaczego...... zresztą tutaj tez widzę że boicie rozmawiać się o naukach ŚJ ;)

Grzegorzu, a ty jakiego wyznania jesteś ? Skoro atakujesz mocno ŚJ to sam pewnie jesteś jakiegoś wyznania ....

Nie naleze do zadnego wyznania ,jestem chrzescijaninem nie zrzeszonym.A ja lubie rozmawiać o naukach sj zwlaszcza o tych,które uwazam za blędne.ale nie hejtuje rozmawiam grzecznie :D

GrzegorzS04

Postautor: GrzegorzS04 » czw gru 14, 2017 9:12 am

Pisanie, że pedofilia tylko u ŚJ lub sugerowanie tego chyba ma niewiele wspólnego z prawdziwym chrześcijaństwem .

Przeczytaj nazwe forum z 5 razy. Czego ono dotyczy? Katolików? Zrozumiałe wiec ze wiecej tu jest kwestii poruszanych które dotycza sj.
Pokaz mi zdanie na tym forum wyrazajace opinie ze pedofilia JEST TULKO U SJ.

GrzegorzS04

Postautor: GrzegorzS04 » czw gru 14, 2017 11:28 am

Łk 8:17 bp "Nie ma nic skrytego, co by nie stało się jawne, ani ukrytego, co by nie miało być poznane i nie wyszło na jaw."
To działa w każda strone i tyle w tym temacie.

Iskierka

Postautor: Iskierka » czw gru 14, 2017 12:18 pm

Dawid1 pisze:
GrzegorzS04 pisze:

Przeczytaj nazwe forum z 5 razy. Czego ono dotyczy? Katolików? Zrozumiałe wiec ze wiecej tu jest kwestii poruszanych które dotycza sj.
Pokaz mi zdanie na tym forum wyrazajace opinie ze pedofilia JEST TULKO U SJ.

I twoim zdaniem takie bezpardonowe atakowanie ŚJ jest przejawem owoców ducha świętego ? Czyli waszym zdaniem każda inna religia oprócz ŚJ jest ok ?

Proszę was cały czas o podaniu ilu ŚJ w Polsce czy w Niemczech zostało skazanych za pedofilię, Nikt z was nie podaje nic, czym są więc wasze ataki na ŚJ ? Chyba przejawem nienawiści do prawdy o Jehowie ;).
Ja znam księży pedofilów osobiście ale nigdy nie odważyłbym się założyć tematu sugerującego, ze pedofilia tylko w kościele katolickim. Takie ataki prawdziwemu chrześcijaninowi nie przystoją .

Nikt tu nie atakuje Świadków Jehowy ( nie prowadzimy statystyk ;) ), został poruszony m.in. temat pedofilii, bo forum przeznaczone jest do dyskusji dla ludzi będących w tym środowisku lub wychodzących z niego. OBNAŻONO poczynania w środowisku "niesplamionej przez świat" organizacji Świadków Jehowy i to najbardziej BOLI.
Co ma do tego nienawiść do Jehowy, do prawdy o Jehowie jak sugerujesz? Przecież sam Bóg Jehowa piętnuje takie rzeczy, więc czemu jesteś zdziwiony?

Awatar użytkownika
Datsun

Postautor: Datsun » czw gru 14, 2017 2:19 pm

Dawid1 pisze:
Pisanie, że pedofilia tylko u ŚJ lub sugerowanie tego chyba ma niewiele wspólnego z prawdziwym chrześcijaństwem .

Człowieku, czy sam czytasz co piszesz?
Gdzie tutaj ktoś napisał lub sugerował, że pedofilia jest tylko u ŚJ? :shock:

Wróć do „Ciekawe filmy”