Największy skandal w historii Strażnicy! Pedofilia! Ciało kierownicze w sądzie!

Jeśli znasz jakiś ciekawy i pożyteczny film godny polecenia to opisz to tutaj.
Iskierka

Re: Największy skandal w historii Strażnicy! Pedofilia! Ciało kierownicze w sądzie!

Postautor: Iskierka » czw gru 14, 2017 12:18 pm

Dawid1 pisze:
GrzegorzS04 pisze:

Przeczytaj nazwe forum z 5 razy. Czego ono dotyczy? Katolików? Zrozumiałe wiec ze wiecej tu jest kwestii poruszanych które dotycza sj.
Pokaz mi zdanie na tym forum wyrazajace opinie ze pedofilia JEST TULKO U SJ.

I twoim zdaniem takie bezpardonowe atakowanie ŚJ jest przejawem owoców ducha świętego ? Czyli waszym zdaniem każda inna religia oprócz ŚJ jest ok ?

Proszę was cały czas o podaniu ilu ŚJ w Polsce czy w Niemczech zostało skazanych za pedofilię, Nikt z was nie podaje nic, czym są więc wasze ataki na ŚJ ? Chyba przejawem nienawiści do prawdy o Jehowie ;).
Ja znam księży pedofilów osobiście ale nigdy nie odważyłbym się założyć tematu sugerującego, ze pedofilia tylko w kościele katolickim. Takie ataki prawdziwemu chrześcijaninowi nie przystoją .

Nikt tu nie atakuje Świadków Jehowy ( nie prowadzimy statystyk ;) ), został poruszony m.in. temat pedofilii, bo forum przeznaczone jest do dyskusji dla ludzi będących w tym środowisku lub wychodzących z niego. OBNAŻONO poczynania w środowisku "niesplamionej przez świat" organizacji Świadków Jehowy i to najbardziej BOLI.
Co ma do tego nienawiść do Jehowy, do prawdy o Jehowie jak sugerujesz? Przecież sam Bóg Jehowa piętnuje takie rzeczy, więc czemu jesteś zdziwiony?

Awatar użytkownika
Datsun

Re: Największy skandal w historii Strażnicy! Pedofilia! Ciało kierownicze w sądzie!

Postautor: Datsun » czw gru 14, 2017 2:19 pm

Dawid1 pisze:
Pisanie, że pedofilia tylko u ŚJ lub sugerowanie tego chyba ma niewiele wspólnego z prawdziwym chrześcijaństwem .

Człowieku, czy sam czytasz co piszesz?
Gdzie tutaj ktoś napisał lub sugerował, że pedofilia jest tylko u ŚJ? :shock:

Pstryk Provolone

Postautor: Pstryk Provolone » czw gru 14, 2017 4:51 pm

Tak Dawid1, pedofilia jest również problemem wielu innych wspólnot czy ugrupowań religijnych!!!!!! wszystkie one to Babilon Wielki, taka prawda!!! więc po co porównywać skandal a właściwie miejsca jego występowania??? trzeba się sprzeciwiać, wyrażać oburzenie, a według mnie karać śmiercią oprawców!!!
ja p******* sami strażnicy, chrześcijańskiego zachowania, że pisze się że tylko tu albo tam..
ale k**** problem i krzywda dzieci to już k**** korpoludków nie rusza!!!!
Miarą wszystkich rzeczy jest człowiek.

Pstryk Provolone

Postautor: Pstryk Provolone » czw gru 14, 2017 4:52 pm

Pstryk Provolone

Postautor: Pstryk Provolone » czw gru 14, 2017 4:53 pm

próba ognia

Pstryk Provolone

Postautor: Pstryk Provolone » czw gru 14, 2017 4:56 pm

Datsun pisze:
Dawid1 pisze:
Pisanie, że pedofilia tylko u ŚJ lub sugerowanie tego chyba ma niewiele wspólnego z prawdziwym chrześcijaństwem .

Człowieku, czy sam czytasz co piszesz?
Gdzie tutaj ktoś napisał lub sugerował, że pedofilia jest tylko u ŚJ? :shock:

Ale jak ma czytać lub widzieć, skoro jest ślepym z krainy ślepców???

Pstryk Provolone

Postautor: Pstryk Provolone » czw gru 14, 2017 4:56 pm

obudź się Dawid1

korba

Postautor: korba » czw gru 14, 2017 6:04 pm

Wiesz co to jest 'maniactwo'? To napisanie 6 postów jeden po drugim, zajęcie prawie CAŁEJ strony forum na teksty które są... tak samo beznadziejne jak ich właściciel.
Mam wrażenie, że 'istniejesz' na tym forum, gdyż 'podkręcasz' jego istnienie (na zasadzie: coś się dzieje!).
Mądrość, jakieś w nich raczej nie odczytuję.
Przyjmujesz w ogóle jakiekolwiek RADY?

Pstryk Provolone

Postautor: Pstryk Provolone » sob gru 16, 2017 10:49 am

Jestem oszołomem. Tak. Ale widzę! ...Widzę! Ośmieszaj mnie, poniżaj mnie..
Jestem pewien że chociaż jeden z tych wszystkich postów zwróci mu na coś uwagę. Piszesz o całej stronie? Jeśli wymagało to tyle zajęcia strony na czyjś pożytek to źle czy dobrze?

Pstryk Provolone

Postautor: Pstryk Provolone » sob gru 16, 2017 10:54 am

A o jakich radach Korbo mówisz? O tych:
Korba pisze:
"... na teksty które są... tak samo beznadziejne jak ich właściciel."

Wróć do „Ciekawe filmy”