Największy skandal w historii Strażnicy! Pedofilia! Ciało kierownicze w sądzie!

Jeśli znasz jakiś ciekawy i pożyteczny film godny polecenia to opisz to tutaj.
Awatar użytkownika
Datsun

Re: Największy skandal w historii Strażnicy! Pedofilia! Ciało kierownicze w sądzie!

Postautor: Datsun » sob gru 16, 2017 1:17 pm

Dobra rada: dajcie sobie na luz, chłopaki.

Pstryk Provolone

Re: Największy skandal w historii Strażnicy! Pedofilia! Ciało kierownicze w sądzie!

Postautor: Pstryk Provolone » sob gru 16, 2017 3:07 pm

Dawid1 pisze:
Pstryk Provolone pisze:obudź się Dawid1

Z czego mam się obudzić ? Jak czytam ciebie to widzę, ze jestem naprawdę wybudzony ;)

Z tego że pedofilia to pedofilia, i nie ważne czy Polak czy Australijczyk, czy katolik czy śj. A więc "widzisz, że jesteś naprawdę wybudzony"?
Miarą wszystkich rzeczy jest człowiek.

Pstryk Provolone

Postautor: Pstryk Provolone » ndz gru 17, 2017 2:10 pm

A nie wydaje Ci się logiczne, że potępiając pedofilię w organizacji ŚJ, wyraża się przy okazji opinię na jej temat w formacie ogólnym? A wiesz dlaczego piszemy tu o pedofilii w organizacji ŚJ a nie innych wyznaniach?

Awatar użytkownika
Datsun

Postautor: Datsun » ndz gru 17, 2017 7:10 pm

Dawid1 pisze:
Datsun pisze:
Dawid1 pisze:
Pisanie, że pedofilia tylko u ŚJ lub sugerowanie tego chyba ma niewiele wspólnego z prawdziwym chrześcijaństwem .

Człowieku, czy sam czytasz co piszesz?
Gdzie tutaj ktoś napisał lub sugerował, że pedofilia jest tylko u ŚJ? :shock:

A ktoś tu wspomina o pedofilii np w kościele katolickim ? To forum sugeruje, że pedofilia jest tylko i to POTĘŻNA u SJ...tymczasem jakoś cały czas macie problem z podaniem jak potężna jest np w Polsce, ilu ŚJ ma wyroki za pedofilie...czyli piszecie prawdę czy nieprawdę ? ;)

Ponawiam pytanie:
Gdzie na tym forum ktoś napisał, że pedofilia jest tylko u świadków Jehowy?
Proszę o konkretny cytat.

Ilyad

Postautor: Ilyad » pn gru 18, 2017 2:06 pm

Piszę, ze to forum mocno sugeruje, to pedofilia występuje wyłącznie u ŚJ . Prawda jest zupełnie inna.

Podaj KONKRETNY cytat, kto tak sugeruje ?

Pstryk Provolone

Postautor: Pstryk Provolone » pn gru 18, 2017 3:31 pm

Dawid1 pisze:
Pstryk Provolone pisze:A nie wydaje Ci się logiczne, że potępiając pedofilię w organizacji ŚJ, wyraża się przy okazji opinię na jej temat w formacie ogólnym? A wiesz dlaczego piszemy tu o pedofilii w organizacji ŚJ a nie innych wyznaniach?

Dla mnie nie jest to logiczne. To w jaki sposób tu piszecie o pedofilii u ŚJ wskazuje tylko na to, że mijacie się z prawdą bo nikt z was do tej pory nie napisał ilu ŚJ w Polsce zostało skazanych za pedofilię. Skoro pedofilia to potężny problem u ŚJ to skoro w samej Polsce jest ich ponad 100 000 to i w naszym kraju powinno być setki jeśli nie tysiące skazanych za pedofilię.
A wiesz jak nazywa się takie oczernianie danego wyznania mimo tego że nie macie na to żadnych dowodów ? Chyba nie wiesz więc może sięgnij sobie kiedyś po kodeks karny ;)

Mnie wystarczyło zobaczyć jednego gościa z CK przed Australijską komisją królewską, i jego żenujące wypowiedzi.. na stronie tej komisji znajdziesz całe przesłuchanie Jacksona, a na yt jest chyba czėść nawet z tłumaczeniem. Znajdziesz tam też dokument z liczbą wykroczeń seksualnych ze szczegółami takimi jak: stanowisko jakie zajmował oprawca w zborze, ilość ofiar, częstotliwość wykroczenia, wiek ofiary (przerażające), ilość zgłoszeń wykroczenia organom władzy (przerażające). To już wystarczające dowody, że takie zjawisko występuje, a ilość zgłoszeń organom ścigania świadczy o tym że organizacja ŚJ sobie z tym nie radzi i wręcz nasuwa się wniosek,że chroni się oprawców. Czytając "Paście trzodę Bożą", taką książkę dla starszych, można dojść do podobnych wniosków. Tak samo z listami do gron starszych od CK, w tej sprawie. Dlaczego pisze się tu głównie o pedofilii wewnątrz org śj? Sama nazwa forum na to wskazuje. Niektórzy poprostu tam byli/są śj i wyrażają swoje oburzenie. Nie mniej pedofilia jest w wielu religijnych ugrupowaniach.

Pstryk Provolone

Postautor: Pstryk Provolone » pn gru 18, 2017 3:42 pm

I tu nie chodzi o to że ktoś się specjalnie czepia ŚJ, bo nawet ja chciałem zostać ŚJ. Na szczęście nie zostałem. Uff..

Pstryk Provolone

Postautor: Pstryk Provolone » pn gru 18, 2017 3:59 pm

Wiesz Dawid co jest wkurzające? Odwracanie uwagi na inne ugrupowania/stowarzyszenia/korporacje religijne w taki sposób jakby problem omawiany w pierwotnej postaci był minimalizowany, bo przecież pospolity.
Ja osobiście uważam że Chrystus za pedofilów nie umarł.
I że wartość jego krwi nie jest pospolita. A tam gdzie dzieją się takie żeczy jak pedofilia, poprostu nie ma Boga.

korba

Postautor: korba » pn gru 18, 2017 5:41 pm

Pstryk Provolone pisze:chroni się oprawców. Czytając "Paście trzodę Bożą", taką książkę dla starszych, można dojść do podobnych wniosków. Tak samo z listami do gron starszych od CK, w tej sprawie.

Możesz przytoczyć konkretne CYTATY z tych źródeł, jak tam zaleca się chronić pedofilów?
Zrób to w jednym poście, gdyż raczej nie mam siły czytać sześciu postów o NICZYM. OK?

Awatar użytkownika
Datsun

Postautor: Datsun » pn gru 18, 2017 6:22 pm

Dawid1 pisze:
Datsun pisze:
Dawid1 pisze:
Datsun pisze:
Dawid1 pisze:

Ponawiam pytanie:
Gdzie na tym forum ktoś napisał, że pedofilia jest tylko u świadków Jehowy?
Proszę o konkretny cytat.

Piszę, ze to forum mocno sugeruje, to pedofilia występuje wyłącznie u ŚJ . Prawda jest zupełnie inna.

Nigdzie nikt tak nie napisał i nigdzie czegoś podobnego nikt nie zasugerował. Piszesz zwyczajne kłamstwa o forum oraz ludziach, którzy tutaj piszą.

Wróć do „Ciekawe filmy”