Największy skandal w historii Strażnicy! Pedofilia! Ciało kierownicze w sądzie!

Jeśli znasz jakiś ciekawy i pożyteczny film godny polecenia to opisz to tutaj.
Awatar użytkownika
Datsun

Re: Największy skandal w historii Strażnicy! Pedofilia! Ciało kierownicze w sądzie!

Postautor: Datsun » pn gru 18, 2017 8:49 pm

Dawid1 pisze:
Mocno sugerujecie, ze u ŚJ jest potężny skandal

Bo jest.
A potrafisz odróżnić od siebie takie określenia?:
1.Twierdzenie, że pedofilia jest tylko u świadków Jehowy.
od:
2.Twierdzenie, że pedofilia jest również u świadków Jehowy.

Z tego co widzę nie potrafisz tego ogarnąć i piszesz kłamliwe twierdzenia o tym forum i forumowiczach, którzy tutaj piszą.

Pstryk Provolone

Re: Największy skandal w historii Strażnicy! Pedofilia! Ciało kierownicze w sądzie!

Postautor: Pstryk Provolone » pn gru 18, 2017 9:42 pm

Też mam takie wrażenie i nie podoba mi się to.
Miarą wszystkich rzeczy jest człowiek.

korba

Postautor: korba » wt gru 19, 2017 8:12 am

Pstryk, co z moją prośbą?
Możesz przytoczyć konkretne CYTATY z tych źródeł, jak tam zaleca się chronić pedofilów?

Pstryk Provolone

Postautor: Pstryk Provolone » wt gru 19, 2017 11:47 am

korba pisze:
Pstryk Provolone pisze:chroni się oprawców. Czytając "Paście trzodę Bożą", taką książkę dla starszych, można dojść do podobnych wniosków. Tak samo z listami do gron starszych od CK, w tej sprawie.

Możesz przytoczyć konkretne CYTATY z tych źródeł, jak tam zaleca się chronić pedofilów?
Zrób to w jednym poście, gdyż raczej nie mam siły czytać sześciu postów o NICZYM. OK?

Ja widzę korba jak cię to strasznie interesuje, a wiesz że ja nie mam obowiązku udowadniać ci czegokolwiek?! Bóg dał Ci ręce to może sam poszukaj w co się pakujesz?

Pstryk Provolone

Postautor: Pstryk Provolone » wt gru 19, 2017 11:50 am

Dawid1 pisze:
Pstryk Provolone pisze:Wiesz Dawid co jest wkurzające? Odwracanie uwagi na inne ugrupowania/stowarzyszenia/korporacje religijne w taki sposób jakby problem omawiany w pierwotnej postaci był minimalizowany, bo przecież pospolity.
Ja osobiście uważam że Chrystus za pedofilów nie umarł.
I że wartość jego krwi nie jest pospolita. A tam gdzie dzieją się takie żeczy jak pedofilia, poprostu nie ma Boga.

Ciekawe...to gdzie jest Bóg ?
A czy Bóg może być wśród tych którzy np zabijają chrześcijan ? A czy Bóg jest wśród tych którzy kłamią ?

Co za ignorancja..

Pstryk Provolone

Postautor: Pstryk Provolone » wt gru 19, 2017 12:08 pm

Poniżej fragment przesłuchania G.Jacksona przed komisją, dzięki życzliwości osoby która zechciała go przetłumaczyć
https://m.youtube.com/watch?v=m2E3iL9y2Kk
A zaraz po nim zobacz sobie jak ciało kierownicze dementuje oskarżenia o tolerowanie pedofilii.
https://m.youtube.com/watch?v=jOoTcHioD6g
A poniżej coś czego nawet nie będe komentował
https://m.youtube.com/watch?v=lg6SUpoYDAU

Pstryk Provolone

Postautor: Pstryk Provolone » wt gru 19, 2017 12:10 pm

Gdyby w załączniku można było dodać plik pdf to bym ci tu podał całe "dokumenty"

Pstryk Provolone

Postautor: Pstryk Provolone » wt gru 19, 2017 12:22 pm

To tak po krótce żeby organizacja ludzka nie stała się dla niektórych złotym cielcem. Gdyby niektórym nie chciało się nawet wysilać żeby to sprawdzić.

Awatar użytkownika
Datsun

Postautor: Datsun » wt gru 19, 2017 3:00 pm

Dawid1 pisze:Datsun, zgadzam się z tym, że pedofilia mogła być RÓWNIEŻ i u SJ podobnie jak i np w kościele katolickim czy innych wyznaniach.

To dobrze.
Teraz zastanów się nad tym czy pedofilia pasuje do religii nazywającej się "jedyną religią prawdziwą".

Dawid1 pisze:To teraz prośba do ciebie abyś powiedział mi na jaką skalę było to czy jest u ŚJ. Macie dane ile takich przypadków było w Polsce czy w Niemczech czy we Francji ?
Powołujecie się np na Australię - podajcie ile tam było tych przypadków i na przestrzeni ilu lat.

Cierpliwości. Była Australia, przyjdzie kolej na Polskę i inne kraje. To, że nie ma jeszcze dokładnych statystyk niczego nie dowodzi. Są takie przypadki i w Polsce i zamiast czepiać się statystyk i wykresów lepiej skup się na fakcie pedofilii.

Twoje podejście do tego tematu przypomina mi coś w tym stylu: jest epidemia np. ptasiej grypy, która w różnych miejscach świata rozprzestrzenia się w różnym tempie. To, że gdzieś są na razie odnotowane pojedyncze przypadki ma dowodzić, że nie ma tej choroby bo nie opracowano jeszcze statystyk? :roll:

Obecnie ludzie wręcz tłumnie odchodzą z tej religii. Zasada udowodnienia pedofilii przez dwóch świadków wręcz powala. Tego nawet nie ma potrzeby komentować...

Ilyad

Postautor: Ilyad » wt gru 19, 2017 3:14 pm

Pstryk Provolone pisze:To tak po krótce żeby organizacja ludzka nie stała się dla niektórych złotym cielcem. Gdyby niektórym nie chciało się nawet wysilać żeby to sprawdzić.

Pstryku, na zamknięty umysł żadne argumenty w postaci plików .pdf nic nie pomogą. Sam napisałeś że to ignorancja. ;)

Wróć do „Ciekawe filmy”