Największy skandal w historii Strażnicy! Pedofilia! Ciało kierownicze w sądzie!

Jeśli znasz jakiś ciekawy i pożyteczny film godny polecenia to opisz to tutaj.
Pstryk Provolone

Re: Największy skandal w historii Strażnicy! Pedofilia! Ciało kierownicze w sądzie!

Postautor: Pstryk Provolone » wt gru 19, 2017 12:08 pm

Poniżej fragment przesłuchania G.Jacksona przed komisją, dzięki życzliwości osoby która zechciała go przetłumaczyć
https://m.youtube.com/watch?v=m2E3iL9y2Kk
A zaraz po nim zobacz sobie jak ciało kierownicze dementuje oskarżenia o tolerowanie pedofilii.
https://m.youtube.com/watch?v=jOoTcHioD6g
A poniżej coś czego nawet nie będe komentował
https://m.youtube.com/watch?v=lg6SUpoYDAU
Miarą wszystkich rzeczy jest człowiek.

Pstryk Provolone

Re: Największy skandal w historii Strażnicy! Pedofilia! Ciało kierownicze w sądzie!

Postautor: Pstryk Provolone » wt gru 19, 2017 12:10 pm

Gdyby w załączniku można było dodać plik pdf to bym ci tu podał całe "dokumenty"

Pstryk Provolone

Postautor: Pstryk Provolone » wt gru 19, 2017 12:22 pm

To tak po krótce żeby organizacja ludzka nie stała się dla niektórych złotym cielcem. Gdyby niektórym nie chciało się nawet wysilać żeby to sprawdzić.

Awatar użytkownika
Datsun

Postautor: Datsun » wt gru 19, 2017 3:00 pm

Dawid1 pisze:Datsun, zgadzam się z tym, że pedofilia mogła być RÓWNIEŻ i u SJ podobnie jak i np w kościele katolickim czy innych wyznaniach.

To dobrze.
Teraz zastanów się nad tym czy pedofilia pasuje do religii nazywającej się "jedyną religią prawdziwą".

Dawid1 pisze:To teraz prośba do ciebie abyś powiedział mi na jaką skalę było to czy jest u ŚJ. Macie dane ile takich przypadków było w Polsce czy w Niemczech czy we Francji ?
Powołujecie się np na Australię - podajcie ile tam było tych przypadków i na przestrzeni ilu lat.

Cierpliwości. Była Australia, przyjdzie kolej na Polskę i inne kraje. To, że nie ma jeszcze dokładnych statystyk niczego nie dowodzi. Są takie przypadki i w Polsce i zamiast czepiać się statystyk i wykresów lepiej skup się na fakcie pedofilii.

Twoje podejście do tego tematu przypomina mi coś w tym stylu: jest epidemia np. ptasiej grypy, która w różnych miejscach świata rozprzestrzenia się w różnym tempie. To, że gdzieś są na razie odnotowane pojedyncze przypadki ma dowodzić, że nie ma tej choroby bo nie opracowano jeszcze statystyk? :roll:

Obecnie ludzie wręcz tłumnie odchodzą z tej religii. Zasada udowodnienia pedofilii przez dwóch świadków wręcz powala. Tego nawet nie ma potrzeby komentować...

Ilyad

Postautor: Ilyad » wt gru 19, 2017 3:14 pm

Pstryk Provolone pisze:To tak po krótce żeby organizacja ludzka nie stała się dla niektórych złotym cielcem. Gdyby niektórym nie chciało się nawet wysilać żeby to sprawdzić.

Pstryku, na zamknięty umysł żadne argumenty w postaci plików .pdf nic nie pomogą. Sam napisałeś że to ignorancja. ;)

Awatar użytkownika
tadeusz2904

Postautor: tadeusz2904 » wt gru 19, 2017 8:42 pm

Datsun pisze:
Dawid1 pisze:Datsun, zgadzam się z tym, że pedofilia mogła być RÓWNIEŻ i u SJ podobnie jak i np w kościele katolickim czy innych wyznaniach.

To dobrze.
Teraz zastanów się nad tym czy pedofilia pasuje do religii nazywającej się "jedyną religią prawdziwą".

Dawid1 pisze:To teraz prośba do ciebie abyś powiedział mi na jaką skalę było to czy jest u ŚJ. Macie dane ile takich przypadków było w Polsce czy w Niemczech czy we Francji ?
Powołujecie się np na Australię - podajcie ile tam było tych przypadków i na przestrzeni ilu lat.

Cierpliwości. Była Australia, przyjdzie kolej na Polskę i inne kraje. To, że nie ma jeszcze dokładnych statystyk niczego nie dowodzi. Są takie przypadki i w Polsce i zamiast czepiać się statystyk i wykresów lepiej skup się na fakcie pedofilii.

Twoje podejście do tego tematu przypomina mi coś w tym stylu: jest epidemia np. ptasiej grypy, która w różnych miejscach świata rozprzestrzenia się w różnym tempie. To, że gdzieś są na razie odnotowane pojedyncze przypadki ma dowodzić, że nie ma tej choroby bo nie opracowano jeszcze statystyk? :roll:

Obecnie ludzie wręcz tłumnie odchodzą z tej religii. Zasada udowodnienia pedofilii przez dwóch świadków wręcz powala. Tego nawet nie ma potrzeby komentować...

Datsunie .
Chciałbym założyć ankietę.
Pytanie;
Mam skłonności pedofilskie (hipotetycznie) którą z największych trzech religii w Polsce( załóżmy stan ok 2007r.-10 lat wstecz) najkorzystniej bym wybrał, ażeby zaspokoić swoje pragnienia -chorobę.
Jakby się dało posty na forum. ankieta może anonimowo.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Pedofilia ... seksualnej
,,Nagi wyszedłem .. i nagi się tam wrócę.Hi 1,20(UBG).

Ilyad

Postautor: Ilyad » wt gru 19, 2017 11:26 pm

nauczają tego o czym w Biblii nawet nie jest wspomniane , jak chociazby o krzyżu ;)

Mój Boże...wydawało mi się że jakieś wzmianki jednak były. :roll:

Pstryk Provolone

Postautor: Pstryk Provolone » śr gru 20, 2017 1:56 am

dawid1 pisze:
Czy też nie macie żadnych danych a jedynie jakieś filmiki ponagrywane przez ludzi waszego pokroju ?

Czy ja gdzieś wskazałem, że u SJ nie może być przypadków pedofilii ? Nie napisałem. Wy piszecie, ze jest to potężny skandal u ŚJ. W Polsce żyje ich ponad 100 tysięcy więc podajcie dane - ilu z nich jest pedofilami ;)
Tak więc nie piszcie o czymś o czym nie macie pojęcia no chyab, ze waszym celem jest bezpodstawne atakowanie ŚJ za to co robią dobrego dla ludzi tkwiących w fałszywych religiach.

waszego pokroju czyli czyjego?

Jeżeli godzisz się na występowanie takich zjawisk jak pedofilia w jakimkolwiek ugrupowaniu religijnym które uważasz za święte to możesz mieć poważny problem.

Z deszczu pod rynnę!

Pstryk Provolone

Postautor: Pstryk Provolone » śr gru 20, 2017 2:08 am

http://www.silentlambs.org

https://watchtower-forum.pl/forums/topi ... borach-śj/

http://www.silentlambs.org/conti.htm

Czego nie rozumiesz? Z GUS-u jesteś?
Korporacja i statystyki? Poważnie? To cię tylko interesuje? A ludzie to co? Króliki doświadczalne? Szczury? Profity?

Awatar użytkownika
Datsun

Postautor: Datsun » śr gru 20, 2017 4:51 pm

Dawid1 pisze: Czy też nie macie żadnych danych a jedynie jakieś filmiki ponagrywane przez ludzi waszego pokroju ?

"Ludzie naszego pokroju"? :)
Hmmm, skądś chyba znamy taką pisownie, prawda...? 8-)

Mam pytanie:
Czy pisałeś już wcześniej na tym forum?

Wróć do „Ciekawe filmy”