Największy skandal w historii Strażnicy! Pedofilia! Ciało kierownicze w sądzie!

Jeśli znasz jakiś ciekawy i pożyteczny film godny polecenia to opisz to tutaj.
Awatar użytkownika
tadeusz2904

Re: Największy skandal w historii Strażnicy! Pedofilia! Ciało kierownicze w sądzie!

Postautor: tadeusz2904 » wt gru 19, 2017 8:42 pm

Datsun pisze:
Dawid1 pisze:Datsun, zgadzam się z tym, że pedofilia mogła być RÓWNIEŻ i u SJ podobnie jak i np w kościele katolickim czy innych wyznaniach.

To dobrze.
Teraz zastanów się nad tym czy pedofilia pasuje do religii nazywającej się "jedyną religią prawdziwą".

Dawid1 pisze:To teraz prośba do ciebie abyś powiedział mi na jaką skalę było to czy jest u ŚJ. Macie dane ile takich przypadków było w Polsce czy w Niemczech czy we Francji ?
Powołujecie się np na Australię - podajcie ile tam było tych przypadków i na przestrzeni ilu lat.

Cierpliwości. Była Australia, przyjdzie kolej na Polskę i inne kraje. To, że nie ma jeszcze dokładnych statystyk niczego nie dowodzi. Są takie przypadki i w Polsce i zamiast czepiać się statystyk i wykresów lepiej skup się na fakcie pedofilii.

Twoje podejście do tego tematu przypomina mi coś w tym stylu: jest epidemia np. ptasiej grypy, która w różnych miejscach świata rozprzestrzenia się w różnym tempie. To, że gdzieś są na razie odnotowane pojedyncze przypadki ma dowodzić, że nie ma tej choroby bo nie opracowano jeszcze statystyk? :roll:

Obecnie ludzie wręcz tłumnie odchodzą z tej religii. Zasada udowodnienia pedofilii przez dwóch świadków wręcz powala. Tego nawet nie ma potrzeby komentować...

Datsunie .
Chciałbym założyć ankietę.
Pytanie;
Mam skłonności pedofilskie (hipotetycznie) którą z największych trzech religii w Polsce( załóżmy stan ok 2007r.-10 lat wstecz) najkorzystniej bym wybrał, ażeby zaspokoić swoje pragnienia -chorobę.
Jakby się dało posty na forum. ankieta może anonimowo.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Pedofilia ... seksualnej
,,Nagi wyszedłem .. i nagi się tam wrócę.Hi 1,20(UBG).

Ilyad

Re: Największy skandal w historii Strażnicy! Pedofilia! Ciało kierownicze w sądzie!

Postautor: Ilyad » wt gru 19, 2017 11:26 pm

nauczają tego o czym w Biblii nawet nie jest wspomniane , jak chociazby o krzyżu ;)

Mój Boże...wydawało mi się że jakieś wzmianki jednak były. :roll:

Pstryk Provolone

Postautor: Pstryk Provolone » śr gru 20, 2017 1:56 am

dawid1 pisze:
Czy też nie macie żadnych danych a jedynie jakieś filmiki ponagrywane przez ludzi waszego pokroju ?

Czy ja gdzieś wskazałem, że u SJ nie może być przypadków pedofilii ? Nie napisałem. Wy piszecie, ze jest to potężny skandal u ŚJ. W Polsce żyje ich ponad 100 tysięcy więc podajcie dane - ilu z nich jest pedofilami ;)
Tak więc nie piszcie o czymś o czym nie macie pojęcia no chyab, ze waszym celem jest bezpodstawne atakowanie ŚJ za to co robią dobrego dla ludzi tkwiących w fałszywych religiach.

waszego pokroju czyli czyjego?

Jeżeli godzisz się na występowanie takich zjawisk jak pedofilia w jakimkolwiek ugrupowaniu religijnym które uważasz za święte to możesz mieć poważny problem.

Z deszczu pod rynnę!
Miarą wszystkich rzeczy jest człowiek.

Pstryk Provolone

Postautor: Pstryk Provolone » śr gru 20, 2017 2:08 am

http://www.silentlambs.org

https://watchtower-forum.pl/forums/topi ... borach-śj/

http://www.silentlambs.org/conti.htm

Czego nie rozumiesz? Z GUS-u jesteś?
Korporacja i statystyki? Poważnie? To cię tylko interesuje? A ludzie to co? Króliki doświadczalne? Szczury? Profity?

Awatar użytkownika
Datsun

Postautor: Datsun » śr gru 20, 2017 4:51 pm

Dawid1 pisze: Czy też nie macie żadnych danych a jedynie jakieś filmiki ponagrywane przez ludzi waszego pokroju ?

"Ludzie naszego pokroju"? :)
Hmmm, skądś chyba znamy taką pisownie, prawda...? 8-)

Mam pytanie:
Czy pisałeś już wcześniej na tym forum?

Pstryk Provolone

Postautor: Pstryk Provolone » czw gru 21, 2017 9:15 am

Ty mi lepiej powiedz o co Ci chodzi z tą Polską, skoro w Polsce jeszcze nie przeprowadzono śledztwa? (Chyba). Kto pisał o Polsce? Poruszyliśmy Australię bo było głośno z powodu śledztwa i oburzenia opinii publicznej ze względu choćby na nie zgłoszenie przez towarzystwo strażnica ani jednego przestępstwa spośród jeśli dobrze pamiętam 1800. A czy ŚJ w Australii to inne ugrupowanie religijne niż ŚJ w Polsce? Jak dobrze pamiętam to wszędzie są te same regóły postępowania.

Pstryk Provolone

Postautor: Pstryk Provolone » czw gru 21, 2017 9:25 am

Z telewizyjnych wiadomości, gazet, internetowych wiadomości, oraz ze strony Australijskiej komisji królewskiej ds wykorzystywania seksualnego dzieci. Myślałem że lubisz słuchać/wiedzieć co się dzieje w świecie.

Pstryk Provolone

Postautor: Pstryk Provolone » czw gru 21, 2017 9:34 am

https://www.childabuseroyalcommission.gov.au/case-studies/case-study-29-jehovahs-witnesses

Strona tej komisji

Awatar użytkownika
Datsun

Postautor: Datsun » czw gru 21, 2017 3:38 pm

Dawid1 pisze:
Datsun pisze:
Dawid1 pisze: Czy też nie macie żadnych danych a jedynie jakieś filmiki ponagrywane przez ludzi waszego pokroju ?

"Ludzie naszego pokroju"? :)
Hmmm, skądś chyba znamy taką pisownie, prawda...? 8-)

Mam pytanie:
Czy pisałeś już wcześniej na tym forum?

Pierwszy raz widzę to forum.
Zresztą ty, wielki wizjoner, który prorokuje wielki skandal z pedofilią również i w Polsce powinieneś to wiedzieć . Szkoda tylko, że nie masz danych ilu pedofilów było u SJ w Polsce. Dziwne to wasze forum ale zawsze mówię, że kłamstwo ma krótkie nogi.

Kłamstwo ma rzeczywiście krótkie nogi. To, że tutaj nigdy wcześniej nie pisywałeś jest absolutną nieprawdą. Kombinacje z IP komputera oraz przede wszystkim ordynarny styl pisowni zdradza naszego starego (niezbyt dobrego) znajomego, który rejestruje się na naszym forum pod innym nickiem po którymś już z kolei zbanowaniu. Najbardziej rażące jest za każdym razem otwarte kłamstwo, że nigdy tutaj się nie pisywało. Pytam się: a gdzie sumienie? :?
Nie żal czasu? Przecież za każdym razem kasuję wszystkie posty...
Tym razem też to zrobię.

Awatar użytkownika
Grzes55555

Postautor: Grzes55555 » wt lut 20, 2018 10:45 am

Ciekawe czy pedofilia jest naśladowaniem Jezusa... bardzo ciekawe :(
Załączniki
strażnicalllllllllll.jpg
strażnicalllllllllll.jpg (142.68 KiB) Przejrzano 339 razy

Wróć do „Ciekawe filmy”