Dan.11:28-30a - Powrót Rosji i III WOJNA ŚWIATOWA

Dział poświęcony bieżącym wydarzeniom, które chcielibyśmy skomentować.
Awatar użytkownika
Marek_
Posty: 360
Rejestracja: pn kwie 03, 2017 1:11 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dan.11:28-30a - Powrót Rosji i III WOJNA ŚWIATOWA

Postautor: Marek_ » ndz wrz 02, 2018 2:25 pm

„Trzecia wojna światowa: Amerykanie zaatakują pierwsi” https://pl.sputniknews.com/opinie/20180 ... -swiatowa/

Turcja wyjdzie z NATO? http://jeznach.neon24.pl/post/145209,tu ... zie-z-nato

Jarosław Gowin: Rząd może zignorować orzeczenie TSUE https://www.rp.pl/Sadownictwo/180829478 ... -TSUE.html

"To oznacza wyjście z Unii Europejskiej". Politycy odpowiadają na słowa Gowina https://www.tvn24.pl/gowin-mowil-o-zign ... 010,s.html

"Myślę, że następnym krokiem będzie wyjście z NATO" https://www.tvn24.pl/giertych-w-faktach ... 181,s.html

Viktor Orban nazywa Emmanuela Macrona swoim głównym przeciwnikiem w Europie
https://francais.rt.com/international/5 ... ire-europe

"Wcisnęli gaz do dechy i pędzą do konfrontacji z organami Unii" https://www.tvn24.pl/michal-wawrykiewic ... 511,s.html

Macron: Orban widzi we mnie przeciwnika? Ma rację https://www.rp.pl/Unia-Europejska/18082 ... racje.html

Netanjahu grozi Iranowi użyciem broni jądrowej
https://www.rp.pl/Polityka/180839952-Ne ... g.comments

Na razie możemy spać spokojnie. Dokąd jednak zmierzamy? Księga Objawienia ostrzega: "I wyszedł inny koń barwy ognia, a siedzącemu na nim dano odebrać ziemi pokój, by się wzajemnie ludzie zabijali - i dano mu wielki miecz'" (6:4). Tym razem będzie to wojna światowa nie tylko z nazwy. Użyty zostanie "wielki miecz". Jezus tak go scharakteryzował: "φοβητρα τε και σημεια απ ουρανου μεγαλα εσται" [budzące postrach także i niezwykłe zjawiska z nieba potężne będą] (Łukasza 21:11).
W wielu starożytnych manuskryptach ten tekst kończy się zwrotem: "και χειμωνες" [i mrozy].
Peszitta aramejska: וסתוא רורבא נהוון [i mrozy wielkie będą]. My to dzisiaj nazywamy zimą nuklearną. W Marka 13:8, zaraz po słowach: "będą niedobory żywności" są także słowa: "και ταραχαι" [i nieporządki] (1550 Stephanus New Testament). Aramejska Peszitta: ושגושיא [i zamęt, (zamieszanie), o stanie porządku publicznego].
Z powodu użycia tej broni wystąpią także znaczące wstrząsy, braki żywności i epidemie wzdłuż i wszerz regionów (Łk 21:11). Dalszą poważną konsekwencją użycia tego "wielkiego miecza" będą również zmiany klimatyczne, katastrofalna susza i globalny głód (Objawienie 6:5,6).


USA chciały bombardować Moskwę i Wschodni Berlin https://pl.sputniknews.com/swiat/201809 ... g.comments


Szef francuskiej dyplomacji: Francja "nie jest gotowa płacić" na Europę populistów, w tym Polskę http://forsal.pl/swiat/aktualnosci/arty ... istow.html To oznacza koniec UE.

Rosja nie blefuje, ale przygotowuje się do otwartej wojny z Zachodem
https://ru.delfi.lt/news/live/laurinavi ... d=78939211


"Zbliżamy się do najpoważniejszego zakrętu strategicznego od 1989 roku. Dwaj najpoważniejsi gracze na kontynencie: Francja i Niemcy wysyłają właśnie list rozwodowy USA, najważniejszemu dotychczas aliantowi Europy. Być może właśnie znaleźliśmy się na krawędzi historii, ale w Polsce nikt tego nie widzi. U nas bal na Titanicu, "wszystkie wskaźniki nam rosną" i żadnej koncepcji, co dalej. [...] Ludzie nigdy nie wiedzą, że żyją na krawędzi epoki. [...] Polska nie jest przygotowana na rozwód starej Europy z USA. W Polsce nie ma dzisiaj żadnego poważnego scenariusza działań na wypadek rozpadu zachodniego świata. Gorzej: w Polsce nie ma świadomości, jakie tego rodzaju rozwód będzie miał dla nas konsekwencje. [...] Samodzielna Europa będzie przedmiotem stałej gry światowych potęg: Chin, Rosji i USA. Państwa wielkie w takiej Europie jakoś znajdą swoje miejsce, państwa małe podepną się pod wielkich patronów. [...] Nic nie wskazuje na to, że w nowej niemiecko-francuskiej Europie wytargowalibyśmy sobie mocne gwarancje bezpieczeństwa. Polityków złej woli nie brakuje i na Zachodzie. Dzisiejsze nieustanne kłótnie z instytucjami europejskimi, w których niektórzy zachodni populiści Polsce sekundują, będą wtedy wykorzystywane do dezawuowania naszego kraju jako państwa skłonnego do draki, zanurzonego w historii, niechętnie współpracującego. [...] Wariant drugi: idziemy z Ameryką. Tylko czy tam ktoś nas czeka? Dla starej Ameryki z czasów naszej belle epoque byliśmy ważnym elementem układanki, wzorem transformacji. Ale tamta Ameryka już prawie nie istnieje. Mapa zainteresowań strategicznych USA zaczęła zmieniać się już za prezydenta Baracka Obamy. To wtedy skoncentrowało się ono na walce o utrzymanie amerykańskiej pozycji na Oceanie Spokojnym. Donald Trump tylko postawił kropkę nad i - przypomniał amerykańskim wyborcom tradycję unilateralizmu i izolowania się od reszty świata. Można powiedzieć, że Trump powiedział głośno to, czego stary, dobry waszyngtoński establishment nigdy by nie pozwolił powiedzieć prezydentowi Obamie - że Ameryki NATO już za bardzo nie interesuje. [...] Nawet jeśli obecny prezydent USA zostałby usunięty ze stanowiska albo po prostu nie był wybrany na nową kadencję, stare czasy nie wrócą. Dzisiejsze Stany Zjednoczone są inne niż w czasach Reagana, Clintona i Bushów i dlatego każdy kolejny prezydent USA będzie po pierwsze dostosowywał swoje podejście do tej współczesnej Ameryki. Walka z populistami o głosy będzie wymagała powtarzania tych samych haseł co populiści, ale w delikatniejszej formie - żeby Ameryka zajęła się Ameryką. [...] Polska "wielowektorowa", bez jasnych powiązań, byłaby szarpana na prawo i lewo przez kolejne ekipy rządowe aż do czasu, kiedy stabilizację w Warszawie spróbowaliby zaprowadzić Rosjanie."
https://www.tvn24.pl/magazyn-tvn24/euro ... i,172,2958


Niemiecki minister spraw zagranicznych wezwał UE, by nie siedziała przed Trumpem jak króliki przed boa dusicielem
https://russian.rt.com/inotv/2018-09-02 ... ii-prizval
Dan 11:28-30 - Rozpad UE i NATO powrót Rosji i III WŚ.

Awatar użytkownika
Marek_
Posty: 360
Rejestracja: pn kwie 03, 2017 1:11 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dan.11:28-30a - Powrót Rosji i III WOJNA ŚWIATOWA

Postautor: Marek_ » ndz wrz 09, 2018 10:54 am

Unia Europejska grozi ripostą, jeśli Donald Trump złamie dane słowo https://www.rp.pl/Handel/180909927-Unia ... slowo.html

Duński poseł: NATO znajduje się w krytycznej fazie swojego istnienia
https://russian.rt.com/inotv/2018-09-04 ... hoditsya-v

"Ławrow: napięcie w stosunkach między Rosją a USA rośnie, istnieje ryzyko konfrontacji militarnej"
Ławrow wymienia tu Ukrainę i Gruzję: http://newsland.com/user/4296648007/con ... kn/6468039

Unijny komisarz: Polska wśród krajów stanowiących śmiertelne niebezpieczeństwo dla Wspólnoty
https://www.tvn24.pl/oettinger-polska-w ... 279,s.html
"Komisarz Oettinger powiedział we wtorek, że projekt europejski jest w "śmiertelnym niebezpieczeństwie" z powodu przeciwników zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz Unii Europejskiej. Wśród krajów zagrażających wspólnocie wymienił Polskę, Węgry, Rumunię i Włochy."


THE ECONOMIST: Widmo rozpadu krąży po Europie. Sto lat po rozpadzie monarchii austro-węgierskiej czuje się je znowu nie tylko we Wiedniu, ale i w całej UE. https://www.economist.com/europe/2018/0 ... ian-empire

Na Ukrainie jest napięta sytuacja: https://www.rp.pl/Konflikt-na-Ukrainie/ ... dzien.html


Bank Światowy chwali Polskę i ostrzega: Tąpnięcie i będziecie najbardziej dotkniętym krajem UE
Więcej: http://next.gazeta.pl/next/7,151003,238 ... =BoxBizImg

Europa jest o krok od katastrofy: kraje rozbite na dwa obozy
https://www.pravda.ru/news/world/europe ... -europe-0/

Amerykanie bogaci aktywnie przygotowują się do apokalipsy, - Bloomberg http://rusvesna.su/news/1536329568

ROBERT REICH: MOŻEMY BYĆ NA POZYCJI CRASH TAK ŹLE, JAK 1929 | OPINIA https://www.newsweek.com/robert-reich-w ... g.comments

Najczarniejszy ze snów polskich bankowców https://www.rp.pl/Gospodarka/309039907- ... g.comments


Brytyjska marynarka wojenna żegluje blisko wysp Morza Południowochińskiego, rozgniewając Pekin
Read more at https://www.channelnewsasia.com/news/as ... g-10688996

USA i Rosja blokują zakaz robotów-zabójców https://www.rp.pl/Polityka/180909798-US ... g.comments
To dopiero początek rozwoju tej broni. W przyszłości Rosjanie zdobędą przewagę w tej dziedzinie i m.in. dzięki temu odniosą spektakularne zwycięstwo podczas czwartej wojny światowej (Daniela 11:40-43).

Na temat tej wojny Izajasz pisze: "I wzniesie znak dla narodów z daleka i zagwiżdże na niego z krańca ziemi. I oto z pośpiechem, szybko przybędzie. Nie ma zmęczonego i nie ma chwiejącego się wśród niego, nikt nie zdrzemnął się i nikt nie zasnął, i nie odepnie pasa na biodrach swoich i nie rozwiąże rzemienia butów swoich [to oznacza nieustanną gotowość bojową].

Którego strzały ostre i każdy łuk jego jest napięty. Kopyta [narzędzia do miażdżenia wrogów] koni jego [kawalerii powietrznej] jak krzemień, a jego koła [napęd] jak huragan" (5:26-28).

Świetnie oddany jest ten opis robotów wojennych w Biblii Warszawsko-Praskiej: "Żaden z nich nie czuje się ni słaby ni zmęczony, nikt nie śpi ani nawet nie drzemie; nikt nie zdejmuje pasa ze swych bioder u sandałów nikt nie ma rozwiązanych rzemyków".

Habakuk, pisząc o tej wojnie, zapowiada: "A szybsze od lampartów będą konie jego [kawaleria powietrzna] i groźniejsze od wilków wieczorem i szeroko rozciągną się jeźdźcy jego. A jeźdźcy jego z daleka przyciągną, przylecą jak orzeł spieszący do żeru" (1:8). Oczywiście, Rosjanie wykorzystają wtedy także inne rodzaje broni.

Natomiast podczas trzeciej wojny światowej dominować będzie inna potężna broń. Księga Objawienia ostrzega: "I wyszedł inny koń barwy ognia, a siedzącemu na nim dano odebrać ziemi pokój, by się wzajemnie ludzie zabijali - i dano mu wielki miecz'" (6:4). Jezus tak go scharakteryzował: "φοβητρα τε και σημεια απ ουρανου μεγαλα εσται" ["budzące postrach także i niezwykłe zjawiska z nieba potężne będą"] (Łukasza 21:11, 1550 Stephanus New Testament). W wielu starożytnych manuskryptach ten tekst kończy się zwrotem: "και χειμωνες" ["i mrozy"].

Peszitta aramejska: "וסתוא רורבא נהוון" ["i mrozy wielkie będą"]. My to dzisiaj nazywamy zimą nuklearną.

W Marka 13:8, zaraz po słowach: "będą niedobory żywności" są także słowa: "και ταραχαι" ["i nieporządki"] (1550 Stephanus New Testament). Aramejska Peszitta:"ושגושיא" - ["i zamęt", (zamieszanie) o stanie porządku publicznego].

Z powodu użycia tej broni wystąpią także znaczące wstrząsy, braki żywności i epidemie wzdłuż i wszerz regionów (Łk 21:11). Dziś już chyba nietrudno domyślić się, o czym tu jest mowa.
Dan 11:28-30 - Rozpad UE i NATO powrót Rosji i III WŚ.

Awatar użytkownika
Marek_
Posty: 360
Rejestracja: pn kwie 03, 2017 1:11 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dan.11:28-30a - Powrót Rosji i III WOJNA ŚWIATOWA

Postautor: Marek_ » ndz wrz 16, 2018 6:04 pm

Prezydent Duda nazwał Unię „wyimaginowaną wspólnotą”. Grad komentarzy i fala krytyki https://www.wprost.pl/kraj/10152413/pre ... ytyki.html

Węgry na celowniku UE. Zapadła decyzja ws. artykułu 7 https://dorzeczy.pl/swiat/76854/Wegry-n ... ulu-7.html

Legutko do Junckera: "Mój Boże, żyjemy w dwóch różnych światach. Ciekawe, który z nich jest prawdziwy?" http://telewizjarepublika.pl/legutko-do ... 69995.html "W historii europejskiej integracji nigdy nie było tak głębokich podziałów jak dziś. Mówił Pan o jedności. Nie, nie ma już jedności."

Następny kryzys jest nieunikniony. Tak twierdzi Warren Buffett https://www.rp.pl/Gospodarka/309139949- ... ffett.html

Premier Czech krytykuje KE. „Zagrożenie demokracji lepiej mogą ocenić Polacy i Węgrzy” https://www.stefczyk.info/wiadomosci/sw ... 4318918823 Do Budapesztu i Warszawy dołączyła Praga.

Współpraca militarna Rosji i Chin "może martwić Europę" https://sg.news.yahoo.com/russia-china- ... soc_trk=fb

III wojna światowa OSTRZEŻENIE: Rosja i Chiny prowadzą największe w historii wojny gry zagrożone Zachodem https://www.express.co.uk/news/world/10 ... ary-drills

Francja: Rosja odbudowała militarną potęgę. Czy możliwa jest kolejna wojna światowa? http://forsal.pl/artykuly/1253802,franc ... atowa.html

Wostok 2018. Rosyjski trening przed III wojną światową http://www.newsweek.pl/swiat/polityka/m ... 696,1.html
Dan 11:28-30 - Rozpad UE i NATO powrót Rosji i III WŚ.

Awatar użytkownika
tadeusz2904
Posty: 780
Rejestracja: ndz kwie 02, 2017 10:02 am

Re: Dan.11:28-30a - Powrót Rosji i III WOJNA ŚWIATOWA

Postautor: tadeusz2904 » pt wrz 21, 2018 8:13 pm

Marek,to co piszesz ma sens no na moje oko wyczucie i doświadczenie.
,,Nagi wyszedłem .. i nagi się tam wrócę.Hi 1,20(UBG).

Awatar użytkownika
Marek_
Posty: 360
Rejestracja: pn kwie 03, 2017 1:11 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dan.11:28-30a - Powrót Rosji i III WOJNA ŚWIATOWA

Postautor: Marek_ » ndz wrz 23, 2018 4:19 pm

tadeusz2904 pisze:Marek,to co piszesz ma sens no na moje oko wyczucie i doświadczenie.


Witaj Tadeuszu - oczywiście, że ma sens gdyż nie wynika to z moich urojeń lecz z proroctw zapisanych w Biblii.
Niestety ogromna większość ludzi podających się za wierzących tego nie dostrzega i nawet nie chce sprawdzać.
Tak naprawdę mało kto potraktuje poważnie te ostrzeżenia, większość wierzących ma swoich przywódców i oni są dla nich najwyższym autorytetem. Jest tak jak powiedział Jezus "jeśli ślepy ślepego prowadzi, obaj w dół wpadną". (Mt.15:14).
My nie jesteśmy żadnymi autorytetami, dlatego mało kto uwierzy w nasze ostrzeżenia, podobnie było w przeszłości.
"Kto uwierzył gdy usłyszał nas, a ramię Jahue dla kogo zostało odsłonięte?" Iz.53:1 (Przekład dosłowny).
Tak naprawdę te informację można zaliczyć do tajemnic Królestwa Bożego. (Mr.4:11)
Bóg nikogo na siłę nie chce w Królestwie Bożym. Podobają Mu się ludzie szukający prawdy na podstawie Słowa Bożego a nie ludzkich autorytetów.
Należy więc uważać jak się czyta i samemu wyciągać logiczne wnioski. (Łk.8:18).

Pozdrawiam.
Dan 11:28-30 - Rozpad UE i NATO powrót Rosji i III WŚ.

Awatar użytkownika
Marek_
Posty: 360
Rejestracja: pn kwie 03, 2017 1:11 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dan.11:28-30a - Powrót Rosji i III WOJNA ŚWIATOWA

Postautor: Marek_ » ndz wrz 23, 2018 4:19 pm

"Gdy nadejdzie (...), będzie on poważniejszy i bardziej długotrwały niż poprzedni"
"Gdy USA prowadziły podobną politykę w latach 20. i 30.", stało się to jednym z czynników, które - jak napisał - "zasiały ziarna wojny".
https://tvn24bis.pl/ze-swiata,75/nourie ... 68930.html

Budka ostrzega: Zagrożenie wyjściem Polski z UE https://www.rp.pl/Platforma-Obywatelska ... -z-UE.html

"Orbán pokazuje przyjaźń z Putinem w obliczu presji UE na Węgry" https://contactohoy.com.mx/orban-exhibe ... a-hungria/

"Niemal każdego dnia widzimy, że choć geograficzne położenie kraju pozostaje niezmienne, jego położenie może się zmieniać dramatycznie. Niby stoimy w miejscu, a konsekwentnie zmierzamy na Wschód."
http://www.newsweek.pl/plus/wstepniak/t ... P_Opinions

Bułgaria poprze Orbana. "Broni interesów narodowych swojego kraju"
"Nie zgadzam się, by Unia Europejska przekształcała się w Związek Sowiecki i wywierała presję na kraje członkowskie, które chcą rozwiązać swoje wewnętrzne problemy - oświadczył Karakaczanow".
https://www.tvn24.pl/bulgaria-poprze-we ... 596,s.html

Supermocarstwa na kursie kolizyjnym pierwszy front właśnie został otwarty. https://www.tvn24.pl/magazyn-tvn24/supe ... y,174,2979

Emigrant z UE STALEMAT: Kurz przyznaje, że "bardzo niska" szansa na wyjście z kryzysu nastawiona jest na ZNISZCZENIE UE https://www.express.co.uk/news/world/10 ... ion-crisis

World War 3: Rosja okrętów podwodnych pocisków jądrowych będzie GOTOWE DO WOJNY do 2024 roku https://www.express.co.uk/news/world/10 ... fleet-2024

"Prawicowi populiści w rodzaju Orbana czy Kaczyńskiego chcą innej Europy, w której ton nadawałyby państwa narodowe. Siły proeuropejskie muszą pomyśleć o stworzeniu nowej Europy, w mniejszym gronie – pisze "SZ" ["Sueddeutsche Zeitung"]".
https://wiadomosci.onet.pl/swiat/suedde ... py/shz5knl

Trump przygotowuje się do WW3? US Air Force musi ekspandować, aby stawić czoła rosnącemu zagrożeniu ze strony Chin https://www.express.co.uk/news/world/10 ... ar-footing

Następny kryzys będzie większy niż kryzys finansowy z 2008 roku https://openiazoch.zoznam.sk/cl/188730/

Korzystać. Trump ogłosi nowe cła na Chiny za 200 miliardów dolarów https://www.agenpress.it/notizie/2018/0 ... g.comments

Chiny reagują na nową rundę amerykańskich ceł środkami zaradczymi
https://www.20minutos.es/noticia/344178 ... gn=desktop
Dan 11:28-30 - Rozpad UE i NATO powrót Rosji i III WŚ.

Awatar użytkownika
tadeusz2904
Posty: 780
Rejestracja: ndz kwie 02, 2017 10:02 am

Re: Dan.11:28-30a - Powrót Rosji i III WOJNA ŚWIATOWA

Postautor: tadeusz2904 » pn wrz 24, 2018 6:50 pm

Marek_ pisze:
tadeusz2904 pisze:Marek,to co piszesz ma sens no na moje oko wyczucie i doświadczenie.


Witaj Tadeuszu - oczywiście, że ma sens gdyż nie wynika to z moich urojeń lecz z proroctw zapisanych w Biblii.
Niestety ogromna większość ludzi podających się za wierzących tego nie dostrzega i nawet nie chce sprawdzać.
Tak naprawdę mało kto potraktuje poważnie te ostrzeżenia, większość wierzących ma swoich przywódców i oni są dla nich najwyższym autorytetem. Jest tak jak powiedział Jezus "jeśli ślepy ślepego prowadzi, obaj w dół wpadną". (Mt.15:14).
My nie jesteśmy żadnymi autorytetami, dlatego mało kto uwierzy w nasze ostrzeżenia, podobnie było w przeszłości.
"Kto uwierzył gdy usłyszał nas, a ramię Jahue dla kogo zostało odsłonięte?" Iz.53:1 (Przekład dosłowny).
Tak naprawdę te informację można zaliczyć do tajemnic Królestwa Bożego. (Mr.4:11)

Bóg nikogo na siłę nie chce w Królestwie Bożym. Podobają Mu się ludzie szukający prawdy na podstawie Słowa Bożego a nie ludzkich autorytetów.
Należy więc uważać jak się czyta i samemu wyciągać logiczne wnioski. (Łk.8:18).

Pozdrawiam.


Marek!
Cóż zatem mogę zrobić.
Póki co, zbieram orzechy suszę ich (obrodziły szczególnie te włoskie).
Następny cel - trenowanie głodówki.
Ale już od dwóch słabe postępy w zamykaniu moich spraw - zawsze ktoś tam coś ode mnie chce.
Mam w pamięci słowa Pana Jezusa ,,Nie pytajcie więc, co będziecie jeść lub co będziecie pić,ani nie martwcie się o to".
Ale też przywołałeś (Łk.8:18),,Kto bowiem ma,temu będzie dodane, kto nie ma,zostanie mu zabrane nawet to,CO SĄDZI ŻE MA".
,,Nagi wyszedłem .. i nagi się tam wrócę.Hi 1,20(UBG).

Awatar użytkownika
Marek_
Posty: 360
Rejestracja: pn kwie 03, 2017 1:11 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dan.11:28-30a - Powrót Rosji i III WOJNA ŚWIATOWA

Postautor: Marek_ » ndz wrz 30, 2018 5:52 pm

Jeśli chcesz pokoju przygotuj się na wojnę https://www.therussophile.org/russia-is ... en-r.html/

Ekspert: Światowa gospodarka się chwieje. Banki centralne nie zatrzymają kolejnego kryzysu http://forsal.pl/artykuly/1272775,banki ... ajnowsze,1

Twardy brexit najbardziej uderzy w Irlandię i Polskę https://www.rp.pl/Biznes/309259912-Twar ... olske.html

Amerykański publicysta: USA walczą w Syrii przeciwko Rosji https://pl.sputniknews.com/polityka/201 ... g.comments

UE na krawędzi: trumpowa wojna handlowa, by zlikwidować 255 miliardów GBP z PKB "Migają lampki ostrzegawcze" https://www.express.co.uk/news/world/10 ... zation-wto
Rosyjski okręt podwodny został uznany za najbardziej potężnego wroga amerykańskiej floty https://lenta.ru/news/2018/09/30/kazan/ ... e=facebook

Бред ковбоя или Третья мировая: США готовы к морской блокаде России
Читайте больше на https://www.pravda.ru/news/world/northa ... 629-usa-0/
Dan 11:28-30 - Rozpad UE i NATO powrót Rosji i III WŚ.

Awatar użytkownika
Marek_
Posty: 360
Rejestracja: pn kwie 03, 2017 1:11 pm
Lokalizacja: Wrocław

Re: Dan.11:28-30a - Powrót Rosji i III WOJNA ŚWIATOWA

Postautor: Marek_ » ndz paź 07, 2018 5:21 pm

Szef KE: Jeśli Włochy będą chciały specjalnego traktowania, to będzie oznaczało koniec euro http://forsal.pl/swiat/unia-europejska/ ... -euro.html

Matteo Salvini odpowiada Jean-Claude'owi Junckerowi: dosyć gróźb i obelg https://www.onet.pl/?utm_source=wiadomo ... 07&utm_v=2

Def, Salvini do Junckera: "Jesteśmy gotowi zadać obrażenia tym, którzy chcą zła Włoch"
https://www.fanpage.it/def-salvini-a-ju ... g.comments

Strefa euro pójdzie na dno? Do rebeliantów walczących z establishmentem dołączyły Włochy http://forsal.pl/swiat/unia-europejska/ ... lochy.html

Ciao Italia. Populistyczny Rzym odpływa Europie http://www.gazetaprawna.pl/artykuly/128 ... ywaja.html

"KONIEC EURO!" Juncker ostrzega, że budżet Włoch może ZNISZCZAĆ wspólną walutę https://www.express.co.uk/news/world/10 ... pean-union

Matteo Salvini odpowiada Jean-Claude'owi Junckerowi: dosyć gróźb i obelg https://wiadomosci.onet.pl/swiat/wlochy ... cs&utm_v=2

Bezwzględny Salvini wobec Junckera: "mówię tylko z trzeźwymi ludźmi" https://www.iltempo.it/politica/2018/10 ... g.comments

JACK MA TWIERDZI, ŻE WOJNA HANDLOWA DONALDA TRUMPA Z CHINAMI MOŻE DOPROWADZIĆ DO KONFLIKTU ZBROJNEGO https://www.newsweek.com/trump-trade-wa ... ns-1149288

USA planują pokaz sił wojskowych, aby odstraszać Chiny: CNN http://www.taipeitimes.com/News/front/a ... g.comments

Foreign Policy: "muzyka dla uszu" Putina - Trump wstrząsnął image Stanów Zjednoczonych na całym świecie https://russian.rt.com/inotv/2018-10-02 ... dlya-ushej

George Friedman: UE jest podmiotem, który sam ze sobą jest w stanie wojny https://wiadomosci.onet.pl/swiat/george ... g.comments

Rosyjskie ćwiczenia blisko granicy z Gruzją. „Wszystkie nowe formy działań bojowych” https://www.tvp.info/39282744/rosyjskie ... n-bojowych

Według Biblii w wyznaczonym przez Boga czasie powróci, występująca w roli "króla północy" - Rosja (Daniela 11:29a NBG).
Będzie to spektakularne widowisko, połączone z rozpadem nie tylko UE, lecz także NATO.
Następnie według Biblii wybuchnie III Wojna Światowa (Dan.11:28-30a).
Dan 11:28-30 - Rozpad UE i NATO powrót Rosji i III WŚ.

Awatar użytkownika
tadeusz2904
Posty: 780
Rejestracja: ndz kwie 02, 2017 10:02 am

Re: Dan.11:28-30a - Powrót Rosji i III WOJNA ŚWIATOWA

Postautor: tadeusz2904 » ndz paź 07, 2018 7:06 pm

Marek piszesz te posty, popierasz wklejkami i skutek masz taki, że ponoć świadkowie Jehowy na swoim zebraniu statutowym w dn.6 października br.ogłosili ,,królem północy"jest Rosja.
Pozdrawiam.
,,Nagi wyszedłem .. i nagi się tam wrócę.Hi 1,20(UBG).


Wróć do „Wydarzenia z kraju i ze świata”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość