Odolanów k/ Ostrowa Wlkp.

Tutaj znajdziesz grupy chrześcijan, które spotykają się w różnych miastach. Jeśli mieszkasz w pobliżu -skontaktuj się. Jeśli jesteś chrześcijaninem i mógłbyś wyciągnąć do kogoś pomocną rękę -zamieść swoje ogłoszenie.
christianinroman

Odolanów k/ Ostrowa Wlkp.

Postautor: christianinroman » ndz maja 08, 2016 10:22 pm

Zapraszamy na spotkania z rozważaniem Słowa Bożego i modlitwą do Brata Przemka w Odolanowie.

telefon kontaktowy: 884817816

post zedytowany przez: admin

Awatar użytkownika
morwa

Re: Odolanów k/ Ostrowa Wlkp.

Postautor: morwa » pn maja 09, 2016 4:47 am

christianinroman pisze:Zapraszamy na spotkania z rozważaniem Słowa Bożego i modlitwą do Brata Przemka w Odolanowie.

Witaj Romanie,dziękuję(dziękujemy) za zaproszenie...
Odolanów ...Hmmm ,z Ravensburga w Niemczech trochę daleko...Ale dzięki. Pozdrawiam :)
1Kor 4:5 bw "Przeto nie sądźcie przed czasem

Awatar użytkownika
Datsun

Postautor: Datsun » pn maja 09, 2016 6:54 am

christianinroman pisze:Zapraszamy na spotkania z rozważaniem Słowa Bożego i modlitwą do Brata Przemka w Odolanowie.

To miłe, bracie Romanie. :)
Mógłbyś podać jakieś namiary dla osób zainteresowanych przyjściem?

Awatar użytkownika
Kaznodzieya

Postautor: Kaznodzieya » pn maja 09, 2016 12:00 pm

Fakt trochę mało informacji jak na zgłoszenie w dziale grupy wsparcia.
Prosimy o nieco więcej info.

christianinroman

Postautor: christianinroman » pt maja 13, 2016 9:35 am

Chociaż jestem z Wrocławia a Odolanów jest ok.90 km od centrum W-wia, to mam stałe zaproszenie na każdą niedzielę, godz. 17:00. Zapowiadają się Brat. K. z Twardogóry, Renata, Tomasz z Kalisza ( Brat nie był świadkiem ), ja i jeszcze jedno małżeństwo z Wrocławia. Spotkania są u Braterstwa H. ( Przemek był świadkiem), a tak przy okazji, wybiera się on 18 czerwca na konferencję APOLLOS do W-wy, to może dowiecie się więcej od niego samego.

Post zedytowany przez: Admin.

Awatar użytkownika
morwa

Postautor: morwa » pt maja 13, 2016 10:37 am

christianinroman pisze:Chociaż jestem z Wrocławia a Odolanów jest ok.90 km od centrum W-wia, to mam stałe zaproszenie na każdą niedzielę, godz. 17:00. Zapowiadają się Brat. K. z Twardogóry, Renata, Tomasz z Kalisza ( Brat nie był świadkiem ), ja i jeszcze jedno małżeństwo z Wrocławia. Spotkania są u Braterstwa H. ( Przemek był świadkiem), a tak przy okazji, wybiera się on 18 czerwca na konferencję APOLLOS do W-wy, to może dowiecie się więcej od niego samego.

Bracie Romanie..
masz jakieś namiary na braterstwo K.? Wspominali w swoim nagranym świadectwie że mogą podać namiary na kogoś gdzie można kupić większą ilość ulotek o SJ.
Próbowałam się z nimi skontaktować przez fb.ale bez odzewu. Niestety nie odpisali mi...
Pewnie są rozrywani i nie nadążają... ;)
Jeśli nie Ty to może ktoś z forum wie gdzie takie ulotki kupić...
Pozdrawiam...

Post zedytowany przez: Admin

Iskierka

Postautor: Iskierka » pt maja 13, 2016 12:19 pm

Morwo,

Ulotki znalazłam na stronie stowarzyszenia Wyzwoleni, takie same o których mówili Iza i Alex.
Można sobie wydrukować i złożyć. :)

Awatar użytkownika
morwa

Postautor: morwa » pt maja 13, 2016 1:09 pm

Iskierka pisze:Morwo,

Ulotki znalazłam na stronie stowarzyszenia Wyzwoleni, takie same o których mówili Iza i Alex.
Można sobie wydrukować i złożyć. :)

Wolałabym kupić jeśli jest taka możliwość, bo chcę tego naprawdę dużo...Ale dzięki Iskierko za info... :)

christianinroman

Postautor: christianinroman » pt maja 13, 2016 8:05 pm

Droga Morwa. W niedzielę będą K. w Odolanowie z tymi ulotkami i wieczorem w niedzielę może już będę miał te ulotki. We Wrocławiu mogę bardzo tanio skserować ( 7 groszy za stronę A4), zależy ilustronicowa jest ta ulotka.

Post zedytowany przez: Admin

Iskierka

Postautor: Iskierka » pt maja 13, 2016 8:42 pm

Roman, jeśli masz na myśli tę ulotkę -"Czy Świadkowie Jehowy na pewno mówią ci wszystko?" - to jest taka żółta ulotka, dwustronna. Po rozłożeniu A4. Trzeba mieć możliwość dwustronnego drukowania (ja miałam ze strony stowarzyszenia Wyzwoleni) i mogłam drukować tyle że jednostronnie, a potem to samemu trzeba kombinować z kserem, aby było na jednej kartce A4. Dobrze jednak się ją składa, tyle że jak chcemy w dużych ilościach, to raczej nie w domowych warunkach.

Mam pytanie do Ciebie. Czy znasz kogoś (byłych świadków)z Oleśnicy k.Wrocławia?
W latach ok.1987-1991, poznałam dwóch braci Romana i Andrzeja B. Wiem, że mieli jeszcze dużo młodszego braciszka ale Go nie poznałam. Byłam zaproszona do Nich na kongres do Wrocławia.
Wówczas starszy z nich, Andrzej, właśnie odchodził z organizacji. Kontakt się urwał, a Ty mi jakoś przypomniałeś tamte czasy. Możesz odpisać na PW. :)
pozdrawiam

Wróć do „POLSKIE "GRUPY WSPARCIA"”