Proszę o modlitwę o zdrowie

W tym miejscu możesz zaprosić do duchowej modlitwy innych uczestników forum i podać konkretny cel.
Awatar użytkownika
Grzes55555

Proszę o modlitwę o zdrowie

Postautor: Grzes55555 » pt mar 02, 2018 12:08 pm

Witajcie Drodzy w Panu.

Bardzo chciałbym Was prosić o modlitwę wstawienną o uzdrowienie jednego z naszych współbraci w Chrystusie ( niestety nicka , imienia ani nazwiska nie podam, gdyż z pewnością by sobie tego nie życzył, Bóg wie o kogo chodzi ).
Nasz brat jest obecnie chory , poza tym ma poważne nieuleczalne problemy zdrowotne.
Złączmy się w tej modlitwie, aby nasz Pan uraczył Go zdrowiem.
Jest to osoba słynąca ze szczerej bezinteresownej pomocy innym i wielkiej skromności , zalet tych można się od naszego Brata uczyć.

Proszę o modlitwę o uzdrowienie
Grzegorz

korba

Re: Proszę o modlitwę o zdrowie

Postautor: korba » sob mar 03, 2018 6:44 pm

ok! Tylko skąd mam wiedzie ć, czy to MÓJ brat? Nic nie wiem o tym KTO TO, CO robi w ramach 'bezinteresownej pomocy' (konkretnie CO robi?).
Choroba sama w sobie jest przykra. Tylko, ze modlitwa musi być KONKRETNA. ZA kogo i O CO.
Czy jak o uzdrowienie nie pomoże to... co z TYM ZROBISZ?

Awatar użytkownika
Datsun

Re: Proszę o modlitwę o zdrowie

Postautor: Datsun » sob mar 03, 2018 9:41 pm

korba pisze:ok! Tylko skąd mam wiedzie ć, czy to MÓJ brat? Nic nie wiem o tym KTO TO, CO robi w ramach 'bezinteresownej pomocy' (konkretnie CO robi?).
Choroba sama w sobie jest przykra. Tylko, ze modlitwa musi być KONKRETNA. ZA kogo i O CO.
Czy jak o uzdrowienie nie pomoże to... co z TYM ZROBISZ?

Oj nieładnie i niegrzecznie, Korbo...
Musisz to robić ?
Jak czegoś nie rozumiesz to nie mieszaj tutaj ale pisz w wątkach tematycznych. Uszanuj "pokój modlitwy". Proszę...

Wróć do „Pokój modlitwy”