Forumowicz Korba.

Jeśli masz jakieś uwagi w sprawach forum to napisz w tym dziale.
Awatar użytkownika
Datsun

Forumowicz Korba.

Postautor: Datsun » pt wrz 14, 2018 1:41 pm

Witajcie.
Pomyślałem sobie, że dobrze aby wszyscy wiedzieli, że forumowicz Korba został usunięty z tego forum. To, że zachowywał się po chamsku to widział każdy ale nie to o tym ostatecznie zadecydowało. Zostało mu udowodnione poważne kłamstwo. Na innym forum pisywał jako "Bobo" i tam pisał o sobie jako o ochrzczonym świadku Jehowy, natomiast tutaj deklarował się dla niepoznaki jako nieochrzczony głosiciel udając w ten sposób i pisząc, że planuje dopiero zostać śJ. Zaśmiecał dosłownie każdy wątek na naszym forum starając za wszelką cenę wybielić wizerunek Towarzystwa Strażnica rozmydlając tematy i zniechęcając agresywnym pisaniem innych forumowiczów do pisania. Nadmieniam, że na innych forach (również tych dla śJ) został za takie same lub podobne sprawy również zbanowany.
Wielu forumowiczów z pewnością odetchnie z ulgą. ;)
Pozdrawiam.

Ilyad

Re: Forumowicz Korba.

Postautor: Ilyad » pt wrz 14, 2018 2:13 pm

Ciekawe czy Korba wie kto jest ojcem kłamstwa ?

Natan

Postautor: Natan » pt wrz 14, 2018 4:01 pm

Chciałbym do tego dodać, że Korba to nie byle jaki Świadek Jehowy. Jest Świadkiem w którymś tam pokoleniu, posiadającym najstarsze, unikatowe publikacje Towarzystwa Strażnica. To stary wyga, zaprawiony w wielu debatach na innych forach. Nigdy i nigdzie nie tworzył nowych wątków, lecz wszędzie rozmyślnie dążył do zneutralizowania wszelkiej, nawet konstruktywnej krytyki organizacji Strażnicy. Wyćwiczył się w psuciu wszelkich, nawet bardzo wartościowych wątków i sposobów argumentacji.

Czasami miał rację, gdy chodzi o udowodnienie nieścisłości czyichś argumentów. Lecz generalnie widać było u niego chorobliwy wręcz fanatyzm na tle organizacji i uznawanie swojej religii za jedyną i najwyższą prawdę. Myślę, że nie będziemy po nim płakać.

Awatar użytkownika
Ann78
Kontaktowanie:

Postautor: Ann78 » pt wrz 14, 2018 4:46 pm

Byłam swego czasu uczestnikiem forum, w którym administratorem był niejaki Bobo. Niestety, krótko trwała moja tam obecność, gdyż wspomniany Bobo usuwał wszystkich, którzy mieli odmienne zdanie nt Boga, niż on, i umieli biblijnie to uzasadnić. Straszne mydlenie oczu. Pisywał tam do pewnego czasu niejaki Hendi, który był bardziej kulturalny. Potem założył on własne forum, które jednakże zamknął po pewnym czasie. Oba fora były bardzo niszowe i miały niewielu użytkowników.

Datsun, dobra decyzja, moim zdaniem :)
Zapraszam na www.jwpomoc.pl

Olaf

Postautor: Olaf » pt wrz 14, 2018 8:44 pm

Natan pisze:Chciałbym do tego dodać, że Korba to nie byle jaki Świadek Jehowy. Jest Świadkiem w którymś tam pokoleniu, posiadającym najstarsze, unikatowe publikacje Towarzystwa Strażnica. To stary wyga, zaprawiony w wielu debatach na innych forach. Nigdy i nigdzie nie tworzył nowych wątków, lecz wszędzie rozmyślnie dążył do zneutralizowania wszelkiej, nawet konstruktywnej krytyki organizacji Strażnicy. Wyćwiczył się w psuciu wszelkich, nawet bardzo wartościowych wątków i sposobów argumentacji.

Czasami miał rację, gdy chodzi o udowodnienie nieścisłości czyichś argumentów. Lecz generalnie widać było u niego chorobliwy wręcz fanatyzm na tle organizacji i uznawanie swojej religii za jedyną i najwyższą prawdę. Myślę, że nie będziemy po nim płakać.

Nic, tylko w kompleksy wpaść ;)

Z czystej ciekawości spytam, czy są na tym forum jakieś jeszcze inne osoby pro WTS, czy był nim tylko korba/Bobo?

Natan

Postautor: Natan » sob wrz 15, 2018 5:15 am

Olaf pisze:
Natan pisze:Chciałbym do tego dodać, że Korba to nie byle jaki Świadek Jehowy. Jest Świadkiem w którymś tam pokoleniu, posiadającym najstarsze, unikatowe publikacje Towarzystwa Strażnica. To stary wyga, zaprawiony w wielu debatach na innych forach. Nigdy i nigdzie nie tworzył nowych wątków, lecz wszędzie rozmyślnie dążył do zneutralizowania wszelkiej, nawet konstruktywnej krytyki organizacji Strażnicy. Wyćwiczył się w psuciu wszelkich, nawet bardzo wartościowych wątków i sposobów argumentacji.

Nic, tylko w kompleksy wpaść ;)

Z czystej ciekawości spytam, czy są na tym forum jakieś jeszcze inne osoby pro WTS, czy był nim tylko korba/Bobo?

Nie ma co wpadać w kompleksy. Ja także byłem Świadkiem w pierwszym pokoleniu.

A na Forum jest choćby bardzo uprzejmy i rzeczowy obrońca wiary Świadków, robbo1. Iskierka i ja bronimy też Świadków, gdy ktoś przedstawia wątpliwe lub krzywdzące zarzuty przeciwko nim. Robimy to w imię czystej uczciwości, miłości i troski o prawdę i prawdomówność.

Niektórzy polemiści broniący organizacji Świadków "wylecieli" z Forum, bo np. puszczały im nerwy, tak że wszystkich obrażali.

Ilyad

Postautor: Ilyad » sob wrz 15, 2018 6:56 am

Czasami zagląda tu jeszcze robbo1. Reszta została usunięta za niechrześcijańskie zachowanie. Korba utrzymał się nad wyraz długo.

Awatar użytkownika
Datsun

Postautor: Datsun » sob wrz 15, 2018 7:00 am

Olafie, na tym forum pisują różni ludzie, również świadkowie Jehowy.
Nie ma powodu wpadać w jakieś kompleksy. To forum raczej wyprowadza z kompleksów, bo wskazujemy na podstawie Biblii, że nie ma jakiejś "jedynej religii prawdziwej", która otrzymuje od Boga objawienia (bardzo często zmienne, a nawet sprzeczne).
Jak już ktoś z tego forum wyleciał to wyłącznie za łamanie regulaminu lub jak w niniejszym przypadku za zwykłe kłamstwa mające na celu zamydlenie oczu i wprowadzenie w błąd. To niestety nie pierwszy przypadek. Pojawiają się też czasami osoby wcześniej już z tych powodów zbanowane i rejestrują ponownie.
Już to samo w sobie jest przecież oszustwem, bo regulamin tego wyraźnie zabrania, a klikając przy rejestracji "akceptuj" jednocześnie się go wtedy pogwałca.
Jako osoba szczera, a na taką wyglądasz i z pewnością jesteś nie masz się czego obawiać, Olafie. :)
Jeśli są tematy, które Ciebie interesują to śmiało pisz lub zakładaj nowe.

Awatar użytkownika
Datsun

Postautor: Datsun » sob wrz 15, 2018 8:04 am

Ilyad pisze:

Czasami zagląda tu jeszcze robbo1. Reszta została usunięta za niechrześcijańskie zachowanie. Korba utrzymał się nad wyraz długo.

Sporo osób się zarejestrowało i tylko przywitało, a także wyłącznie zarejestrowało aby mieć swobodny dostęp do forum oraz wyszukiwarki. Nie wszyscy lubią pisać, powiedziałbym że większość woli raczej tylko czytać.

Olaf

Postautor: Olaf » ndz wrz 16, 2018 5:27 pm

Datsun pisze:Olafie, (...)
Jak już ktoś z tego forum wyleciał to wyłącznie za łamanie regulaminu lub jak w niniejszym przypadku za zwykłe kłamstwa mające na celu zamydlenie oczu i wprowadzenie w błąd. To niestety nie pierwszy przypadek. Pojawiają się też czasami osoby wcześniej już z tych powodów zbanowane i rejestrują ponownie.
Już to samo w sobie jest przecież oszustwem, bo regulamin tego wyraźnie zabrania, a klikając przy rejestracji "akceptuj" jednocześnie się go wtedy pogwałca.

Pierwsze co zawsze robię wchodząc na forum to patrzę w regulamin. W sumie, gdybym to ja np. zakładał forum u mnie w regulaminie byłyby tylko 3 punkty.

Datsun pisze:
Jako osoba szczera, a na taką wyglądasz i z pewnością jesteś nie masz się czego obawiać, Olafie. :)

To miłe Datsunie, jednak ja też mam pewien sekrecik :). Może nawet dwa. Witając się z Wami pisałem o pewnych sprawach z przeszłości. Jest tu na tym forum pewna osoba, która może to potwierdzić i nie jest ona SJ.

Wróć do „Ogłoszenia, propozycje, sugestie i pytania odnośnie forum”