Forumowicz Korba.

Jeśli masz jakieś uwagi w sprawach forum to napisz w tym dziale.
Awatar użytkownika
Datsun

Re: Forumowicz Korba.

Postautor: Datsun » ndz wrz 16, 2018 6:07 pm

Każdy ma prawo do "sekrecików", Olafie :)
Ważne aby nie były jakoś szkodliwe, no i w kontekście regulaminu -uczciwe wobec forum i forumowiczów. ;)
Tak więc o " sekreciki " nie wypytuję. Jak będziesz chciał to sam kiedyś opowiesz. ;)

Iskierka

Postautor: Iskierka » pt wrz 21, 2018 3:14 pm

Olaf pisze:
Datsun pisze:Olafie, (...)
Jak już ktoś z tego forum wyleciał to wyłącznie za łamanie regulaminu lub jak w niniejszym przypadku za zwykłe kłamstwa mające na celu zamydlenie oczu i wprowadzenie w błąd. To niestety nie pierwszy przypadek. Pojawiają się też czasami osoby wcześniej już z tych powodów zbanowane i rejestrują ponownie.
Już to samo w sobie jest przecież oszustwem, bo regulamin tego wyraźnie zabrania, a klikając przy rejestracji "akceptuj" jednocześnie się go wtedy pogwałca.

Pierwsze co zawsze robię wchodząc na forum to patrzę w regulamin. W sumie, gdybym to ja np. zakładał forum u mnie w regulaminie byłyby tylko 3 punkty.

Datsun pisze:
Jako osoba szczera, a na taką wyglądasz i z pewnością jesteś nie masz się czego obawiać, Olafie. :)

To miłe Datsunie, jednak ja też mam pewien sekrecik :). Może nawet dwa. Witając się z Wami pisałem o pewnych sprawach z przeszłości. Jest tu na tym forum pewna osoba, która może to potwierdzić i nie jest ona SJ.

Olafie, tak mówiąc szczerze nie nadążam za tym co tu się porobiło. Wiem, że nie odpiszesz ale może przeczytasz. Ja do forum tego czy innego podchodzę z dystansem. Znam tylko forum "Starszego Brata" ( ktoś mi polecił) trochę z czytania pewnych tematów, nie udzielam tam się, nie mam czasu na przepychanki i walenie z armaty na organizację, a poza tym....szkoda gadać ;).

Ku diabelskiej uciesze kłócą się wierzący i nie trudno zauważyć, że denominacja w jakiejś ktoś jest lub nie jest, też ma duży wpływ na to jak nas niektórzy oceniają. Nie będę się rozwodzić, muszą minąć emocje, rozumiem z jakiego powodu ponownie zarejestrowałeś się za Sabka jako Olaf. Tematy zostały zaczęte - nie dokończone, sabekk zbanowany, bo rzekomo m.in.źle mówił o Grzesiu, no i znalazł się na Sabka kij ;) . Ja to widzę, inni też widzą ale pozostawiłam tę sprawę, jestem tylko gościem ;) . Wierz mi, że uważny, bezstronny czytelnik ma oczy, ma uszy, ma rozum, a Sędzią jest Bóg.
Przykro mi tylko, że tak się porobiło, bo byłam ciekawa jakie to 3 punkty zawierałby regulamin Twojego forum.
pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
tadeusz2904

Postautor: tadeusz2904 » pt wrz 21, 2018 7:44 pm

,,Gdzie się spieszy tam się diabeł cieszy"
Naprawdę jesteśmy zapracowani,zamartwieni o wiele spraw więc upraszczajmy życie-wyjdzie nam na dobre ku uciesze Boga Wszechmocnego i Jego syna Paa Jezusa.
,,Nagi wyszedłem .. i nagi się tam wrócę.Hi 1,20(UBG).

Awatar użytkownika
Datsun

Postautor: Datsun » sob wrz 22, 2018 8:08 am

Iskierka pisze: Tematy zostały zaczęte - nie dokończone,

Iskierko, możesz podać przykład jakiegoś tematu na forum, który został oficjalnie dokończony? :)
Powtarzasz ciągle tylko jego argumenty, które Olaf podał jako usprawiedliwienie jego oszustwa. Że to co zrobił to było "sprytne" i że koniecznie musiał dokończyć jakieś tematy. Jak mus to mus, więc wszystkie metody są dozwolone, czy jak? :)

Iskierka pisze:sabekk zbanowany, bo rzekomo m.in.źle mówił o Grzesiu, no i znalazł się na Sabka kij ;)

Rzekomo??? :shock:
Więc spójrzmy:
Sabekk o Grzesiu pisze:Otóż jeśli mi się on tylko pojawi w tamtym temacie, to go przy wszystkich wyniosę na kopach, tak dla przykładu

viewtopic.php?f=15&t=43&p=24788&hilit=kopach#p24788

Groził, że wyniesie kogoś na kopach, a sam wyleciał -ot i cała prawda. Dla przykładu również.

Iskierko, bardzo Ciebie proszę zastanów się nad tym czy aby na pewno w obroną wzięłaś właściwą stronę. Ciekawe jak Ty byś się czuła gdyby tak ktoś do Ciebie napisał, a na przykład ja bym go jeszcze bronił?
Hmmm...?

Iskierka

Postautor: Iskierka » sob wrz 22, 2018 8:24 am

Datsun pisze:
Iskierka pisze: Tematy zostały zaczęte - nie dokończone,

Iskierko, możesz podać przykład jakiegoś tematu na forum, który został oficjalnie dokończony? :)
Powtarzasz ciągle tylko jego argumenty, które Olaf podał jako usprawiedliwienie jego oszustwa. Że to co zrobił to było "sprytne" i że koniecznie musiał dokończyć jakieś tematy. Jak mus to mus, więc wszystkie metody są dozwolone, czy jak? :)

Iskierka pisze:sabekk zbanowany, bo rzekomo m.in.źle mówił o Grzesiu, no i znalazł się na Sabka kij ;)

Rzekomo??? :shock:
Więc spójrzmy:
Sabekk o Grzesiu pisze:Otóż jeśli mi się on tylko pojawi w tamtym temacie, to go przy wszystkich wyniosę na kopach, tak dla przykładu

viewtopic.php?f=15&t=43&p=24788&hilit=kopach#p24788

Groził, że wyniesie kogoś na kopach, a sam wyleciał -ot i cała prawda. Dla przykładu również.

Iskierko, bardzo Ciebie proszę zastanów się nad tym czy aby na pewno w obroną wzięłaś właściwą stronę. Ciekawe jak Ty byś się czuła gdyby tak ktoś do Ciebie napisał, a na przykład ja bym go jeszcze bronił?
Hmmm...?

Możesz się już mnie nie czepiać? Mam się bić w piersi tylko dlatego, że inaczej oceniłam sytuację? Zresztą nie ja jedna. Widzę, żeś tak czepliwy jak ci zbanowani userzy :D i musi być Twoje na wierzchu, no więc niech będzie, bo mi nie ubędzie ;) ..

Awatar użytkownika
Datsun

Postautor: Datsun » sob wrz 22, 2018 8:32 am

Iskierka pisze:Możesz się już mnie nie czepiać? Mam się bić w piersi tylko dlatego, że inaczej oceniłam sytuację?

Napisałeś do mnie to chyba mam prawo odpisać, prawda?
Nie nazwałbym tego czepianiem ale odpowiedzią na Twoje zarzuty. Mam takie prawo tak samo jak i Ty, Iskierko.

Iskierka pisze: Zresztą nie ja jedna. Widzę, żeś tak czepliwy jak ci zbanowani userzy :D i musi być Twoje na wierzchu, no więc niech będzie, bo mi nie ubędzie ;) ..

Moja droga, skoro już postanawiasz kogoś publicznie bronić, a mnie obwinić to licz się z tym, że będę chciał wyjaśnić sytuację. Jako administrator tego forum podejmuje różne decyzje i zdaje sobie sprawę, że nie wszystko jest takie oczywiste z punktu widzenia usera.
Niepotrzebne te emocje, Iskierko. ;)

Wróć do „Ogłoszenia, propozycje, sugestie i pytania odnośnie forum”