Forumowicz Olaf/Sabekk

Jeśli masz jakieś uwagi w sprawach forum to napisz w tym dziale.
Awatar użytkownika
Datsun

Forumowicz Olaf/Sabekk

Postautor: Datsun » pt wrz 21, 2018 9:48 am

Witam. :)
Wszyscy powinni wiedzieć, że forumowicz o nicku "Olaf" to zbanowany wcześniej Sabekk.
W poniższym wątku przekonywał, że oszustwo lub kłamstwo nie jest niczym złym i wręcz należy takimi metodami się posługiwać dla celów wyższych:
viewtopic.php?f=32&t=2051

Na koniec wątku wykazałem jego oszustwa oraz kłamstwa mające na celu zmylenie administracji oraz forumowiczów:
viewtopic.php?f=32&t=2051&start=40

Sabekk/Olaf również usprawiedliwiał oraz uzasadniał poczynania zbanowanego wcześniej forumowicza Korba, który również podawał się za kogoś zupełnie innego i najbezczelniej w świecie okłamywał nas wszystkich. Nazywał go jednak swoim bratem i obaj są obecnie świadkami Jehowy.

Bardzo proszę wszystkich aby nie patrzyli na tę religię przez pryzmat tych ludzi, którzy postępują wbrew naukom moralnym i etycznym świadków Jehowy.

Wśród świadków Jehowy jest wielu porządnych i prawych ludzi, którzy nie mają z takim zachowaniem nic wspólnego i mieć na pewno nie chcą.
Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Ida

Re: Forumowicz Olaf/Sabekk

Postautor: Ida » pt wrz 21, 2018 6:55 pm

Datsun pisze:Witam. :)
Wszyscy powinni wiedzieć, że forumowicz o nicku "Olaf" to zbanowany wcześniej Sabekk.
W poniższym wątku przekonywał, że oszustwo lub kłamstwo nie jest niczym złym i wręcz należy takimi metodami się posługiwać dla celów wyższych:
viewtopic.php?f=32&t=2051

To już wiemy od samego rana. Sprytu nie można odmówić Olafowi . Również taktyka, której użył aby dalej rozmawiać na forum na mocne uzasadnienie, bo przecież posłużył się przykładem biblijnym. Jak dla mnie... to usprawiedliwił swoje przybycie pod innym nickiem.

Datsunie, Twoje forum, Twoje prawo. Ty decydujesz kto zostanie a kogo zbanujesz. Pisywałam na forum u Oko-Rentgena/Grzesia i tak się na koniec porobiło za sprawą Admina, że forum zamknął. Uważam, że im więcej osób na forum myślących inaczej, tym lepiej, bo są ciekawsze rozmowy i bogatsze doświadczenia. Do przedstawiania jedynej słusznej racji służą blogi, a na forum powinno być duże pole do wolności i tolerancji religijnej.
Jezus Chrystus wczoraj i dziś, ten sam i na wieki.

Awatar użytkownika
Datsun

Postautor: Datsun » pt wrz 21, 2018 7:08 pm

Ido, to forum zostało zdominowane i zwyczajnie zaśmiecone przez Korbę/Bobo oraz Olaf/Sabekk. Metody jakie stosują są niedopuszczalne.
Nikt już prawie z nimi nie chciał dyskutować. Jestem pewien, że robili to we współpracy.
Pozwolić takim robić tutaj co sobie chcą? :shock:
To już wolę zamknąć to forum. Nie prowadzę go dla przyjemności.

Awatar użytkownika
tadeusz2904

Postautor: tadeusz2904 » pt wrz 21, 2018 7:34 pm

Datsun pisze:Ido, to forum zostało zdominowane i zwyczajnie zaśmiecone przez Korbę/Bobo oraz Olaf/Sabekk. Metody jakie stosują są niedopuszczalne.
Nikt już prawie z nimi nie chciał dyskutować. Jestem pewien, że robili to we współpracy.

Na moje oko to forum zostało zaśmiecone przez Korbe/Bobo a sam pomogłeś, wtórował Ci Ylad i bezkrytyczna Ann.
Olaf/Sabek wniósł wiele do forum.
,,Nagi wyszedłem .. i nagi się tam wrócę.Hi 1,20(UBG).

Awatar użytkownika
Ida

Postautor: Ida » pt wrz 21, 2018 8:19 pm

Datsun pisze:Ido, to forum zostało zdominowane i zwyczajnie zaśmiecone przez Korbę/Bobo oraz Olaf/Sabekk. Metody jakie stosują są niedopuszczalne.

Bardzo cenię Twój wkład w działanie tego forum, bo wiem że zajmuje to sporo czasu i "nerwów". :) Niestety nie śledzę na bieżąco tematów, więc trudno mi się wypowiadać w sprawie Sabekk. Co do Olafa ( wiem, wiem ten sam użytkownik)...o la la. Nikt to za wielkie słowo dla Olafa, bo Iskierka, Tadeusz, Ty i inni rozmawialiście z Olafem. Najlepszą metodą, kiedy nie chce z kimś rozmawiać jest milczenie.
Jezus Chrystus wczoraj i dziś, ten sam i na wieki.

Awatar użytkownika
tadeusz2904

Postautor: tadeusz2904 » pt wrz 21, 2018 8:24 pm

Ido a gdzie tu Pismo -płaczcie z tymi którzy płaczą, pijcie,radujcie się itd.

Awatar użytkownika
Ann78
Kontaktowanie:

Postautor: Ann78 » pt wrz 21, 2018 8:54 pm

tadeusz2904 pisze:bezkrytyczna Ann..

Moje pytanie: wobec kogo bezkrytyczna, czy może wobec czego?
Czy wiesz, co to znaczy być bezkrytycznym?
Zapraszam na www.jwpomoc.pl

Awatar użytkownika
Ann78
Kontaktowanie:

Postautor: Ann78 » pt wrz 21, 2018 8:58 pm

Absolutnie widzę to tak samo. Więcej, myśle, ze było to celowe działanie, wiele postów, jeden pod drugim, takie „zagadanie” adwersarza po to, aby ten kto wchodzi i tylko czyta miał wiele argumentów za doktryną organizacji.
Nie jestem zwolenniczką teorii spiskowych, ale wszyscy dobrze wiemy, ze organizacja i jej zwolennicy imają się rożnych metod w imię „szczytnego” celu...

Awatar użytkownika
tadeusz2904

Postautor: tadeusz2904 » pt wrz 21, 2018 9:09 pm

Ann78 pisze:

Wobec takiego tworu jakim jest protestancyzm i Twoja Misja Łaski.

Awatar użytkownika
Ann78
Kontaktowanie:

Postautor: Ann78 » sob wrz 22, 2018 6:28 am

tadeusz2904 pisze:
Ann78 pisze:

Wobec takiego tworu jakim jest protestancyzm i Twoja Misja Łaski.

Drogi Tadeuszu,

Bezkrytyczna jestem tylko wobec Pana Jezusa Chrystusa - absolutnie bezkrytyczna! Więcej - moje życie należy do Niego, On jest moim Panem.

Co do protestantyzmu - mylisz się, nie jestem bezkrytyczna, jest w tym "tworze" (jak to nazwałeś) wiele niebiblijnych praktyk, niektóre odłamy bardzo daleko odeszły od Słowa. Widzę to bardzo dobrze.

Co do Misji Łaski - to społeczność, którą dal mi Pan. Tam mnie postawił. Tam pokazał mi ludzi, których serca są kruszone przez Boga. Tam też, przy wsparciu braci i sióstr pozwolił utworzyć służbę JW Pomoc. Dziękuję Mu za to.

Misja Łaski może nie być dla Ciebie (tego nie wiem, sam odpowiedź uzyskasz od Boga), ale jest dla mnie. Nie znam dobrze innych społeczności (bywałam jako gość), ale wiem, że są, w różnych miejscach pod różnymi nazwami. Należą do nich chrześcijanie, też ci z naszego forum. Tu nie chodzi bowiem o nazwę danej społeczności, ale o to, że wszyscy razem tworzymy Kościół jako Ciało Chrystusa, gdzie wszyscy z osobna jesteśmy Jego członkami.
JW Pomoc także, musisz to wiedzieć, nie prowadzi do Misji Łaski, ale do Chrystusa. Ludzie idą w różne miejsca, tam gdzie ich Bóg postawi.

Pozdrawiam Cię serdecznie, Tadeuszu!
A

Wróć do „Ogłoszenia, propozycje, sugestie i pytania odnośnie forum”