Forumowicz Olaf/Sabekk

Jeśli masz jakieś uwagi w sprawach forum to napisz w tym dziale.
Awatar użytkownika
Datsun

Re: Forumowicz Olaf/Sabekk

Postautor: Datsun » ndz wrz 23, 2018 6:41 am

tadeusz2904 pisze:
Ann78 pisze:
tadeusz2904 pisze:bezkrytyczna Ann..

Moje pytanie: wobec kogo bezkrytyczna, czy może wobec czego?
Czy wiesz, co to znaczy być bezkrytycznym?

Wobec takiego tworu jakim jest protestancyzm i Twoja Misja Łaski.

Tadeuszu, nie bardzo wiem o co Tobie chodzi...
Proponuję abyś sam ocenił. Pojedź do Warszawy, odwiedź zbór "Misja Łaski", posłuchaj, pomódl się z tymi ludźmi i będziesz miał rzeczywisty obraz. Ja kiedyś miałem tę przyjemność i odwiedziłem ze swoją rodziną. To są naprawdę wspaniali ludzie, którzy idą za Panem Jezusem. :)

Awatar użytkownika
tadeusz2904

Postautor: tadeusz2904 » ndz wrz 23, 2018 11:56 am

Datsun pisze:
tadeusz2904 pisze:
Ann78 pisze:

Proponuję abyś sam ocenił. Pojedź do Warszawy, odwiedź zbór "Misja Łaski", posłuchaj, pomódl się z tymi ludźmi i będziesz miał rzeczywisty obraz. Ja kiedyś miałem tę przyjemność i odwiedziłem ze swoją rodziną. To są naprawdę wspaniali ludzie, którzy idą za Panem Jezusem. :)

Marcinie nie poczytaj to za brak grzeczności,ale tak mi sprawniej odpowiedzieć .

Przyjedz do Nurca Stacji odwiedzimy miejscowy kościół katolicki, posłuchamy, pomodlimy się z tymi prostymi ludźmi, wysłuchamy kazania haryzmatycznego ks., będziesz tam mile widziany z rodziną.
Tam przychodzą wspaniali ludzie, byłem tam 2 tygodnie wstecz na chrzcinach syna siostrzeńca.
Ks.w kazaniu płomiennym 3/4 nawiązanie do wersetów ze ST i NT,niejeden pastor protestancki
wymięka z przekazem i treścią.
Nie omieszałem udać się do zakrystii i oznajmić ,,Bez pomocy Ducha Św.takich wypowiedzi ksiądz by nie przekazał" trochę Go to zmieszało .
Obiecałem, że będę się za niego modlił aby nie uległ zniechęceniu czy zgorszeniu.
Po sąsiedzku są siostry Urszulanki z Włoch i Kenii owocnie współpracują z caritasem .
https://www.google.co.uk/maps/uv?hl=pl& ... CnoECAYQCQ
,,Nagi wyszedłem .. i nagi się tam wrócę.Hi 1,20(UBG).

Awatar użytkownika
tadeusz2904

Postautor: tadeusz2904 » ndz wrz 23, 2018 12:33 pm

Ann78 pisze:
tadeusz2904 pisze:
Ann78 pisze:

Drogi Tadeuszu,

Bezkrytyczna jestem tylko wobec Pana Jezusa Chrystusa - absolutnie bezkrytyczna! Więcej - moje życie należy do Niego, On jest moim Panem.

Co do protestantyzmu - mylisz się, nie jestem bezkrytyczna, jest w tym "tworze" (jak to nazwałeś) wiele niebiblijnych praktyk, niektóre odłamy bardzo daleko odeszły od Słowa. Widzę to bardzo dobrze.

Co do Misji Łaski - to społeczność, którą dal mi Pan. Tam mnie postawił. Tam pokazał mi ludzi, których serca są kruszone przez Boga. Tam też, przy wsparciu braci i sióstr pozwolił utworzyć służbę JW Pomoc. Dziękuję Mu za to.

Pozdrawiam Cię serdecznie, Tadeuszu!

Aniu też jesteś mi Droga i pozdrawiam Ciebie serdecznie.

Awatar użytkownika
Datsun

Postautor: Datsun » ndz wrz 23, 2018 8:53 pm

tadeusz2904 pisze:
Datsun pisze:
tadeusz2904 pisze:
Ann78 pisze:

Marcinie nie poczytaj to za brak grzeczności,ale tak mi sprawniej odpowiedzieć .

Przyjedz do Nurca Stacji odwiedzimy miejscowy kościół katolicki, posłuchamy, pomodlimy się z tymi prostymi ludźmi, wysłuchamy kazania haryzmatycznego ks., będziesz tam mile widziany z rodziną.
Tam przychodzą wspaniali ludzie, byłem tam 2 tygodnie wstecz na chrzcinach syna siostrzeńca.
Ks.w kazaniu płomiennym 3/4 nawiązanie do wersetów ze ST i NT,niejeden pastor protestancki
wymięka z przekazem i treścią.
Nie omieszałem udać się do zakrystii i oznajmić ,,Bez pomocy Ducha Św.takich wypowiedzi ksiądz by nie przekazał" trochę Go to zmieszało .
Obiecałem, że będę się za niego modlił aby nie uległ zniechęceniu czy zgorszeniu.
Po sąsiedzku są siostry Urszulanki z Włoch i Kenii owocnie współpracują z caritasem .
https://www.google.co.uk/maps/uv?hl=pl& ... CnoECAYQCQ

Tadeuszu, a co z modlitwą do obrazów i świętych? Nie przeszkadza Tobie to?
Dla mnie by przeszkadzało i chyba do tego kościoła raczej na modlitwę i wspólnotę religijną nie zawitam. Nie ten profil. ;)

Ilyad

Postautor: Ilyad » ndz wrz 23, 2018 10:44 pm

forum zostało zdominowane i zwyczajnie zaśmiecone przez Korbę/Bobo oraz Olaf/Sabekk

Jednego im obu zazdrościłem....czasu ;)

Awatar użytkownika
Datsun

Postautor: Datsun » pn wrz 24, 2018 4:34 am

Ilyad pisze:
forum zostało zdominowane i zwyczajnie zaśmiecone przez Korbę/Bobo oraz Olaf/Sabekk

Jednego im obu zazdrościłem....czasu ;)

Tak, wygląda na to że mają go aż w nadmiarze.
Chociaż, gdyby pisanie na forach internetowych traktować jako misję to czas zawsze się znajdzie...

Awatar użytkownika
tadeusz2904

Postautor: tadeusz2904 » pn wrz 24, 2018 6:00 pm

Tadeuszu, a co z modlitwą do obrazów i świętych? Nie przeszkadza Tobie to?
Dla mnie by przeszkadzało i chyba do tego kościoła raczej na modlitwę i wspólnotę religijną nie zawitam. Nie ten profil. ;)[/quote][/quote]

W zasadzie nie ma tam obrazów.
A co do krzyża to go trochę przysłonimy tak że Olaf/Sabek jakby się zwiedział (cwana bestia) że tu jesteśmy, to też by nie miał oporów wejść bo myślał by że to pal. 8-) https://fotopolska.eu/Kosciol_Matki_Bos ... ej_Wnetrza

Awatar użytkownika
Datsun

Postautor: Datsun » pn wrz 24, 2018 8:18 pm

Jak nie jak tak. Pełno tam obrazów. :o Jeden bardziej święty od drugiego ;)

Wróć do „Ogłoszenia, propozycje, sugestie i pytania odnośnie forum”