Pozdrowienia

Dział poświęcony wszelkiego rodzaju grzecznościom
Iskierka

Pozdrowienia

Postautor: Iskierka » pn sty 07, 2019 12:44 pm

Przesyłam serdeczne pozdrowienia dla Morwy i Idy :) . Dziewczyny, po prostu Was brakuje.
Takie gadanie, że każdego człowieka można zastąpić to bzdura, możemy co najwyżej zastępczo wykonywać pracę tychże osób, ale każdy z Nas to Unikat, z innym DNA ;) :) .

Awatar użytkownika
morwa

Re: Pozdrowienia

Postautor: morwa » pn sty 07, 2019 6:12 pm

Iskierka pisze:Przesyłam serdeczne pozdrowienia dla Morwy i Idy :) . Dziewczyny, po prostu Was brakuje.
Takie gadanie, że każdego człowieka można zastąpić to bzdura, możemy co najwyżej zastępczo wykonywać pracę tychże osób, ale każdy z Nas to Unikat, z innym DNA ;) :) .

Witaj Iskierko,dzięki za pozdrowienia... Uderzyłaś w stół więc się zjawiłam i przepraszam za milczenie.
Raczej tu nie wrócę ,w sensie brania udziału w dyskusji... Odwykłam, a na w róznych grupach na fb jest duzo ciekawiej...
Proponuję,żebyś wyszła poza krąg tego forum...
Nie musisz go całkiem zostawiać tak jak ja...
Teraz jestem w Niemczech... Odezwę się niebawem mailowo... Pozdrówka ciepłe :P

Obrazek
1Kor 4:5 bw "Przeto nie sądźcie przed czasem

Iskierka

Postautor: Iskierka » pn sty 07, 2019 8:45 pm

morwa pisze:
Iskierka pisze:Przesyłam serdeczne pozdrowienia dla Morwy i Idy :) . Dziewczyny, po prostu Was brakuje.

Witaj Iskierko,dzięki za pozdrowienia... Uderzyłaś w stół więc się zjawiłam i przepraszam za milczenie.
Raczej tu nie wrócę ,w sensie brania udziału w dyskusji... Odwykłam, a na w róznych grupach na fb jest duzo ciekawiej...
Proponuję,żebyś wyszła poza krąg tego forum...
Nie musisz go całkiem zostawiać tak jak ja...
Teraz jestem w Niemczech... Odezwę się niebawem mailowo... Pozdrówka ciepłe :P

Obrazek

Dziękuję Morwo za pozdrowienia i za piękną pocztówkę z kwiatami. Cieszy mnie to, że się odezwałaś. :)
Tak, długo nie miałyśmy kontaktu, więc czekam na maila od Ciebie. Nie rejestrowałam się na fb mimo, że kilka osób do tego mnie zachęca. Obawiam się uzależnienia od mediów społecznościowych, dyskusji dla dyskusji, wszystko czasochłonne, ale...... może się kiedyś zarejestruję?

W popiołach wielu serc zatliła się iskierka nadziei,
Więc to zachęta dla nas, by mimo przeszkód iść do przodu,
Patrząc na ludzi, widzimy, że nic tak naprawdę nie dzieli,
Jak twardy kamień niezgody z byle jakiego powodu
.

pozdrowionka :)

Awatar użytkownika
tadeusz2904

Postautor: tadeusz2904 » wt sty 08, 2019 7:29 pm

Iskierko napisałaś pozdrowienia i słoneczko nam zaświeciło no i niebawem pojawi się łączka pełna kwiatów Idy.
Dołączam się do pozdrowień .

Gdyby Twe Iskierko oczekiwania się spełniły to była by was trójca Ty odważnie przemierzasz bliższe i dalsze tereny sentymentem w Krakowie, fizycznie w stolicy,Morwa również odważnie stawia się do dyspozycji pracy i poznawania jej kultury w miejscu gdzie takie cechy promowane, , Ida wschodniosłowianka wrażliwa,pięknie szukająca możliwości pomocy otoczeniu.

Kochane siostry wieloletnie głosicielki - byli Świadkowie Jehowy bylibyście srebrem dla przedmiotowej społeczności, ze względu na wasze perłowe wypowiedzi.

Pozdrawiam ze względu na nasz wspólnie spędzony czas na forum, na naszą wieloletnią znajomość - czasami okraszonego prowokacjami za które ze swej strony (jakby ktoś był urażony szczerze przepraszam.
,,Nagi wyszedłem .. i nagi się tam wrócę.Hi 1,20(UBG).

Awatar użytkownika
tadeusz2904

Postautor: tadeusz2904 » śr sty 09, 2019 8:10 am

Ośmielę się Iskierce, Morwie i Idzie przesłać najserdeczniejsze życzenia z okazji prawosławnych świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku ( 14 stycznia )..

Spokoju, wyciszenia niech wasze domy będą zgodne z naturą jak niżej http://www.tygieldolinybugu.pl/p,82,gmina-dziadkowice

Iskierka

Postautor: Iskierka » śr sty 09, 2019 11:00 am

tadeusz2904 pisze:Ośmielę się Iskierce, Morwie i Idzie przesłać najserdeczniejsze życzenia z okazji prawosławnych świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku ( 14 stycznia )..

Spokoju, wyciszenia niech wasze domy będą zgodne z naturą jak niżej http://www.tygieldolinybugu.pl/p,82,gmina-dziadkowice

Dziękuję Tadeuszu za życzenia i pozdrowienia :) .
Widzę, że promujesz Podlasie, to dobrze. Moim marzeniem jest zwiedzić w tym roku co ciekawsze rejony Podlasia. Są planowane w Biurach Podróży wycieczki na Podlasie i może mi się uda z niektórych skorzystać :) . Najlepiej byłoby stacjonować w Białymstoku lub okolicy, znaleźć kierowcę z samochodem, dysponującego czasem i ze zdolnościami przewodnika po regionie, no ale to tylko marzenie ;) .
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
tadeusz2904

Postautor: tadeusz2904 » śr sty 09, 2019 1:01 pm

Iskierka pisze:
tadeusz2904 pisze:Ośmielę się Iskierce, Morwie i Idzie przesłać najserdeczniejsze życzenia z okazji prawosławnych świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku ( 14 stycznia )..

Widzę, że promujesz Podlasie, to dobrze. Moim marzeniem jest zwiedzić w tym roku co ciekawsze rejony Podlasia. Są planowane w Biurach Podróży wycieczki na Podlasie i może mi się uda z niektórych skorzystać :) . Najlepiej byłoby stacjonować w Białymstoku lub okolicy, znaleźć kierowcę z samochodem, dysponującego czasem i ze zdolnościami przewodnika po regionie, no ale to tylko marzenie ;) .
Pozdrawiam

Oj,Iskierko !

Czy ja promuję Podlasie na pewno nie, nie ta dusza.
Po prostu towarzysko się odezwałem.

Kiedyś promowałem ubezpieczenia majątkowe, osobowe ale za mało byłem pazerny na pieniądze no i te zapewnienia bez pokrycia jakby coś to nie masz na nic wpływu.

A po co zwiedzać Podlasie, wystarczy po przebywać na Podlasiu.

Ech, te Biura Podróży myślałem, że się z tego wyrasta.

Kierowcę tak, a samochód krótkotrwale można pożyczyć . 8-)

A, tak na serio to ludzie mają samochody to nie w buszu.

Ja bym stacjonował w Białymstoku jakbym podbijał - okupował Podlasie.

Nie sądzę, aby z prostych ludzi, ktoś z rdzennych podlasian dysponował wolnym czasem.
Tu jest Polska B ażeby się utrzymać samemu i te swoje rupiecie trzeba pracować na 2 etaty.

Ale coś pozytywnego - ja mogę, a nawet chciałbym być twoim przewodnikiem.

No to zacznij już się szykować.

Żadnych wycieczek - miejsce stacjonarne no z możliwością zmiany.

Do plecaka torby tylko rzucasz ;
1. używane proste drugie spodnie, kurtkę, buty.
2.mieszek kaszy - jaką lubisz.
3.małą maczetę - toporek lub coś wedle uznania.
4.z kosmetyków szare mydło ew.krem Niwea.
5.no i jakieś drobiazgi typu plastry, chusteczki, ręcznik.
6.kieszenie puste - poza 200\300 pln.

Iskierka

Postautor: Iskierka » śr sty 09, 2019 8:15 pm

tadeusz2904 pisze:
Iskierka pisze:

Pozdrawiam

Oj,Iskierko !

Czy ja promuję Podlasie na pewno nie, nie ta dusza.
Po prostu towarzysko się odezwałem.

Kiedyś promowałem ubezpieczenia majątkowe, osobowe ale za mało byłem pazerny na pieniądze no i te zapewnienia bez pokrycia jakby coś to nie masz na nic wpływu.

A po co zwiedzać Podlasie, wystarczy po przebywać na Podlasiu.

Ech, te Biura Podróży myślałem, że się z tego wyrasta.

Kierowcę tak, a samochód krótkotrwale można pożyczyć . 8-)

A, tak na serio to ludzie mają samochody to nie w buszu.

Ja bym stacjonował w Białymstoku jakbym podbijał - okupował Podlasie.

Nie sądzę, aby z prostych ludzi, ktoś z rdzennych podlasian dysponował wolnym czasem.
Tu jest Polska B ażeby się utrzymać samemu i te swoje rupiecie trzeba pracować na 2 etaty.

Ale coś pozytywnego - ja mogę, a nawet chciałbym być twoim przewodnikiem.

No to zacznij już się szykować.

Żadnych wycieczek - miejsce stacjonarne no z możliwością zmiany.

Do plecaka torby tylko rzucasz ;
1. używane proste drugie spodnie, kurtkę, buty.
2.mieszek kaszy - jaką lubisz.
3.małą maczetę - toporek lub coś wedle uznania.
4.z kosmetyków szare mydło ew.krem Niwea.
5.no i jakieś drobiazgi typu plastry, chusteczki, ręcznik.
6.kieszenie puste - poza 200\300 pln.

No, no, brzmi zachęcająco ;) :) , dzięki.

pozdrawiam

Awatar użytkownika
Datsun

Postautor: Datsun » śr sty 09, 2019 8:23 pm

Szykuj się Iskierko :)
Weź rakiety śnieżne, bo mogą się przydać :mrgreen:

Awatar użytkownika
tadeusz2904

Postautor: tadeusz2904 » śr sty 09, 2019 8:53 pm

Datsun pisze:Szykuj się Iskierko :)
Weź rakiety śnieżne, bo mogą się przydać :mrgreen:

Dzięki Datsun widzę żeś nam druch.

Wróć do „Pozdrowienia, życzenia, podziękowania”