Czy zawładnął nami szatańsko-astralny ,, system"?

Dział poświęcony wszelkiego rodzaju zagadnieniom związanym z religiami chrześcijańskimi.
Awatar użytkownika
tadeusz2904

Czy zawładnął nami szatańsko-astralny ,, system"?

Postautor: tadeusz2904 » ndz sty 13, 2019 12:20 pm

Roman Nach na miarę Leonarda da Vinci umiał połączyć rozległą swą posiadaną wiedzę z różnych dziedzin .https://ksiazki.wp.pl/roman-nacht-6150147296179841c
A oto jego przemyślenia i wnioski.

https://www.youtube.com/watch?v=vGww3yXCOVk

Materiał pożyteczny chociażby na puentę ,,Budujmy samych siebie a oni sami siebie zniszczą".
,,Nagi wyszedłem .. i nagi się tam wrócę.Hi 1,20(UBG).

Sadlor

Re: Czy zawładnął nami szatańsko-astralny ,, system"?

Postautor: Sadlor » pn sty 14, 2019 12:00 pm

Pan Roman jakkolwiek ciekawie opowiada to obawiam się że jest potencjalnie niebezpieczny, polecam posłuchac co mówi o Biblii i Bogu [JHWH} mniej więcej od 50 minuty jak komuś niechce się słuchać całości.
Na marginesie fenomen UFO którym się fascynuje i opisuje go to bardzo niebezpieczne demoniczne zwiedzenie mające z "innymi światami" tyle wspólnego ile mają z nim wspólnego upadłe anioły.

https://www.youtube.com/watch?v=uaJIVMmkgPY
z bojaźnią i ze drżeniem zbawienie swoje sprawujcie.

Awatar użytkownika
tadeusz2904

Postautor: tadeusz2904 » pn sty 14, 2019 3:59 pm

Sadlor pisze:Pan Roman jakkolwiek ciekawie opowiada to obawiam się że jest potencjalnie niebezpieczny, polecam posłuchac co mówi o Biblii i Bogu [JHWH} mniej więcej od 50 minuty jak komuś niechce się słuchać całości.
Na marginesie fenomen UFO którym się fascynuje i opisuje go to bardzo niebezpieczne demoniczne zwiedzenie mające z "innymi światami" tyle wspólnego ile mają z nim wspólnego upadłe anioły.

https://www.youtube.com/watch?v=uaJIVMmkgPY

Ej z tą ,,potencjalnym niebezpieczeństwem" przesadzasz dla prostego chrześcijanina trudno dopatrzeć się herezji.

Gdybym ja ( albo ty ?) opisywał UFO :o
Osoba Nachta to inny poziom.
Upadłe anioły - Biblia o nich w paru miejscach mówi.
Dla osoby poznające Biblię - no, ciężko się z tym zmierzyć.
Sadlor mamy sumienie wyszkolone na Biblii czyli mamy się wzorować na Panu Jezusie oraz mieć w pamięci ZAPATRYWANIA i OCZEKIWANIA Jego Ojca JHWH.

Pan Jezus bywało, że z poza ziemskimi istotami nie konfrontował.

Sadlor

Postautor: Sadlor » pn sty 14, 2019 7:03 pm

Ja wszędzie widzę potencjalne niebezpieczeństwa, ale to takie zboczenie zawodowe, ogólnie Pan Nacht opowiada bardzo ciekawie i pewnie jest w tym nieco prawdy bo to widać człowiek oczytany i obyty, ale w sprawach wiary traktowałbym go ostrożnie.
z bojaźnią i ze drżeniem zbawienie swoje sprawujcie.

Awatar użytkownika
tadeusz2904

Postautor: tadeusz2904 » pn sty 14, 2019 7:37 pm

Sadlor pisze:Ja wszędzie widzę potencjalne niebezpieczeństwa, ale to takie zboczenie zawodowe, ogólnie Pan Nacht opowiada bardzo ciekawie i pewnie jest w tym nieco prawdy bo to widać człowiek oczytany i obyty, ale w sprawach wiary traktowałbym go ostrożnie.

Specjalnie Nachta nie będziemy studiować, ale jak nas gdzieś dopadnie ,to można mu się przyjrzeć.

Fajnie, że napisałeś o zboczeniu zawodowym nauczyciel taki przekonany o swej misji - czy policjant ,czy wojskowy ( jak jest szczery) też się do tego przyzna.

U Ciebie może być to w wyniku odsłuchu - kilku pod rząd ,,haryzmatycznych" wykładów.

Pan Jezus gdyby nie przemieszczał się to słuchacze by powarjowali, uczniom,apostołom też
odbijało.
Nie jestem w opozycji do nauczania bo to niezgodne z poleceniem Pana Jezusa

Awatar użytkownika
tadeusz2904

Postautor: tadeusz2904 » śr sty 16, 2019 5:22 pm

Tak jak w tytule wątku ,,Czy zawładnął ..." już dalej nie piszę bo nie chcą kusić złego.
Może nas na forum chrześcijańskim za bardzo nie powinno obchodzić sprawy tego brudnego świata niemniej wydaje się że świat nie będzie już taki sam jak sprzed stycznia 2019 r.

Taka naszła mnie refleksja którą się dzielę.
Śmierć przychodzi nieoczekiwanie a tyle mamy do zrobienia w temacie naprawienia naszych stosunków z bliźnimi dalszymi i całkiem bliskimi.

,,A modlitwa wiary uzdrowi chorego i podniesie go Pan ; a jeżeli by się grzechu dopuścił , będzie mu odpuszczone ."Jakuba Apostoła 5:15.

Ja tak myślę że ofiara i sprawca w jakiej mierze byli chorzy (to znaczy nie kryształowi - bo tacy ludzie nie istnieją) ,no i jak uczynią siebie nawet ciut zdrowszymi .
Pierwszy nie ma cienia szansy, drugi jeszcze żyje ale jest w więzieniu więc ograniczony.
Nie jestem osamotniony w takim myśleniu .
Redaktor Zagórski jest takiego samego zdania.https://www.youtube.com/watch?v=7leZGaRJY4U

Wróć do „Tematy związane z chrześcijaństwem”